Samsung Galaxy Note 4 mü LG G4 mü Asus Zenfone 3 mü

Bu konuyu okuyanlar

Marvolo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Epeyden bu üçünü karşılaştırdım Asus daha önde görünüyor Bana da çok çekici geldi ama tereddütte kaldım Note 4 ün Antutu puanı daha yüksek ama güncel değil android 7 almadı benim için en önemli şey oyun performansı güncellik ve hız hangisini önerirsiniz

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 4ün Oyunperformsndi G4den daha iyi göğüs zf3den de güçlü gamer tuner (oyun çözünürlük ayarı Note 4de destekliyordu sanırım Note 4 kullanıcılarına sor ) ayarı yaparsan oyun performansı olarak hepsinin önüne geçersin
Note 4 un devri geçti ama ne bileyim.butce ne kadar onun yerine başka telefonları al mi5s felan (güncelleme konusu Androidle birlikte gitmiyor da miui sürümleri ile gidiyor benim bildiğim daha 7.0 almadı @Ebubekir Demirhan Aldı mı 7.0i ? )
Oyun performansı bunlardan net daha iyi ona bak ithalatçı olmaz xioami almam dersen A8 2016 felan bak 1800lere tabi ithalatçı alırım dersen Android 7.1.1 li xioami mi6ya bak oyun performansı olarak bunları biçer net biçer donanim olarak çok çok daha iyi bu kardan

Marvolo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
E
Note 4ün Oyunperformsndi G4den daha iyi göğüs zf3den de güçlü gamer tuner (oyun çözünürlük ayarı Note 4de destekliyordu sanırım Note 4 kullanıcılarına sor ) ayarı yaparsan oyun performansı olarak hepsinin önüne geçersin
Note 4 un devri geçti ama ne bileyim.butce ne kadar onun yerine başka telefonları al mi5s felan (güncelleme konusu Androidle birlikte gitmiyor da miui sürümleri ile gidiyor benim bildiğim daha 7.0 almadı @Ebubekir Demirhan Aldı mı 7.0i ? )
Oyun performansı bunlardan net daha iyi ona bak ithalatçı olmaz xioami almam dersen A8 2016 felan bak 1800lere tabi ithalatçı alırım dersen Android 7.1.1 li xioami mi6ya bak oyun performansı olarak bunları biçer net biçer donanim olarak çok çok daha iyi bu kardan
Epeyde sd 625 daha önde görünüyor ayrıca Note kullanıcısı tanıdıklarım bazı oyunları ful ayarlarda kastığını söylediler

M

Murat Burç

SDN Okuru
E

Epeyde sd 625 daha önde görünüyor ayrıca Note kullanıcısı tanıdıklarım bazı oyunları ful ayarlarda kastığını söylediler
Bakın Note 4ün GPUsu daha iyi
2kya uyumluluk sağlayan oyunlarda eğer oyunun grafikleride sağlamsa FPS düşüşü olmuş olabilir .
Ama üstte dediğim gibi Note 4 un devri geçti bütçe sizin 1500-2000 arası oyun performansı için mi5s ve mi6ya bakım ithalatçı tarafında

Marvolo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bakın Note 4ün GPUsu daha iyi
2kya uyumluluk sağlayan oyunlarda eğer oyunun grafikleride sağlamsa FPS düşüşü olmuş olabilir .
Ama üstte dediğim gibi Note 4 un devri geçti bütçe sizin 1500-2000 arası oyun performansı için mi5s ve mi6ya bakım ithalatçı tarafında
adreno 506dan daha mı iyi

M

Murat Burç

SDN Okuru
2000 lira en fazla
Şüphesiz oyun performansı isteniyorsa o fiyatta oyun performansının kralı Xiaomi Mi6 biraz bekleyin piyasaya stoklar tekrar gelince aslında cihaz tam olarak sürülünce mi6 alın çünkü donanım olarak Snapdragon 835-Adreno 540 ikilisini kullanıyor

Marvolo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu arada xioami almak istemiyorum ithalatçı garantisine güvenmiyorum
--- Gönderi Güncellendi ---
Ama yine de düşüneceğim

M

Murat Burç

SDN Okuru
Biraz yukarı çıkıp (2250) hepsi buradadan Xperia XZ alın onda da 820 var (arada 830 yok 820den sonra 835 geldi yani Qualcoomun ikinci en güçlü işlemcisi 820)
Oyun performansı istiyorsanız Xzye bakın

Marvolo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Biraz yukarı çıkıp (2250) hepsi buradadan Xperia XZ alın onda da 820 var (arada 830 yok 820den sonra 835 geldi yani Qualcoomun ikinci en güçlü işlemcisi 820)
Oyun performansı istiyorsanız Xzye bakın
Peki zf 3 alsam işimi görür mü

Marvolo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Peki önerileriniz için teşekkür ederim sony yi düşüneceğim ama zf 3 de alabilirim

Reaksiyon puanı
222
@Murat Burç mi5 e 7.0 geldi mi5s e gelmedi romlar var ama değişen bişey yok bildiğin gibi esas özellikler miui arayüzüyle geliyor çin 1 aylık tatile girdi şuan beta kullanıcısı olmama rağmen güncelleme gelmiyor ve bu demek oluyor ki temmuz sonu gibi miui 9 gelicek (A)

Son mesajlar