Samsung Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra Kullanıcıları Kulübü

(Evo)lution

Profesör
Evet biraz öyle. S20'de gerçekten ciddi ısınma problemleri olduğu aşikar ama Note 20'de durum nedir bilmiyoruz o yüzden önyargılı olmamak gerek.
Videonun yarısını izledim Hakkı abi hiç bahsetti mi ısınmadan?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada pil pefromansı olarak Note 20, Note 10'dan bazı yerlerde geride. Umarım yazılımla halledilir.
Ve S20 Ultra hepsini yere sermiş :)

Andromedavor

Profesör
Yasaklı

Bir bu eksikti.
Galaxy Note 20 Ultra’da yeşil ekran sorunu ortaya çıktı

Ayasofya temalı Note 20 Ultra

WhatsApp Image 2020-08-25 at 12.31.39 (1).jpeg
WhatsApp Image 2020-08-25 at 12.31.39 (2).jpeg

WhatsApp Image 2020-08-25 at 12.31.39 (3).jpeg
WhatsApp Image 2020-08-25 at 12.31.39.jpeg

Son düzenleme:

Bir bu eksikti.
Galaxy Note 20 Ultra’da yeşil ekran sorunu ortaya çıktı

Ayasofya temalı Note 20 Ultra

Ekli dosyayı görüntüle 113579 Ekli dosyayı görüntüle 113581
Ekli dosyayı görüntüle 113582Ekli dosyayı görüntüle 113583
Exynos 990 lı bu cihaza 13000 TL veren kendine bir zeka testi yaptırsın.😁😁😁

Ekto02

Asistan
Exynos 990 lı bu cihaza 13000 TL veren kendine bir zeka testi yaptırsın.😁😁😁
Bak İlk Defa Exynos Konusunda Sana Katılıyorum Bu Fiyata Exynos İçeren Cihaz Alınmaz 12.000 TL Ye İphone 11 Pro Alsan Bile Hem Yıllarca Gidicek Ömürlü Bir Cihazın Olur Hem 1000 TL Para Cebine Kalır Bak Bu Konuda Haklısın Cidden Bu Fiyata Exynos Çöp Direk Çöp Sunulmuş Kullanıcıya

Bak İlk Defa Exynos Konusunda Sana Katılıyorum Bu Fiyata Exynos İçeren Cihaz Alınmaz 12.000 TL Ye İphone 11 Pro Alsan Bile Hem Yıllarca Gidicek Ömürlü Bir Cihazın Olur Hem 1000 TL Para Cebine Kalır Bak Bu Konuda Haklısın Cidden Bu Fiyata Exynos Çöp Direk Çöp Sunulmuş Kullanıcıya
Exynos 990 dahil bütün exynos lar bana göre sorunlu.Exynos 9820 li S10 plus ta kullandım.Mobil veride 1 saatte yüzde 20 pil tüketti.Exynos işlemcinin kusurlarına rağmen satın alan kendi tercihidir ama Exynos sorunsuz imajı çizilmesi, böyle bir algı yapılmasını doğru bulmuyorum.

Ekto02

Asistan
Exynos 990 dahil bütün exynos lar bana göre sorunlu.Exynos 9820 li S10 plus ta kullandım.Mobil veride 1 saatte yüzde 20 pil tüketti.Exynos işlemcinin kusurlarına rağmen satın alan kendi tercihidir ama Exynos sorunsuz imajı çizilmesi, böyle bir algı yapılmasını doğru bulmuyorum.
Sorunsuz Değil Ama Fiyat Var Fiyat Var S10+ Yı 5500 TL Bandından Satın Aldığımızı Düşünürsek İşlemciye Vb... Kriterlere Göre Kötü Bir Seçim Olmaz Fakat Note 20 Ye Gidip 13 Bin TL Bayılıp Bide Exynos Kullanıcak Arkadaş Varsa Ya Sorunludur Yada Samsung Fanıdır

Sorunsuz Değil Ama Fiyat Var Fiyat Var S10+ Yı 5500 TL Bandından Satın Aldığımızı Düşünürsek İşlemciye Vb... Kriterlere Göre Kötü Bir Seçim Olmaz Fakat Note 20 Ye Gidip 13 Bin TL Bayılıp Bide Exynos Kullanıcak Arkadaş Varsa Ya Sorunludur Yada Samsung Fanıdır
Güncel bir cihaz olsa haklısın.Cihaz 1,5 yaşında.1,5 yaşındaki cihaza 5500 veriyorsun.Apple olsa işlemci, yazılımdan dolayı çok kafaya takmazsın ama exynos lu Samsung olunca insan yinede düşünüyor.

Ekto02

Asistan
Note 20 ltra kullandım iyi cihaz tasarımında iyi kullandikdan sonra telefonumdaki IPS LCD panel bana çakma zamzung gibi geldi :D
Note 20 Ultra Güzel Cihaz Zaten Genel Olarak Fakat Yeniden İncelediğimde Note 20 Cidden Fiyasko Olmuş A50 Veya A51 Modeline Benzemiş Desem Yalan Olmucak Tasarım Harbiden Berbat