Yardım Samsung Galaxy J7 Pro Ekrandaki Problem.

Bu konuyu okuyanlar

Giraybayhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar merhaba ben bundan 1 hafta önce cumartesi günü bizim burdaki bi telefoncudan j7 pro aldım ekranda gölgeler vardı bunu sorduğumda ekranı eski olduğu için öyle gölgeler var sorun çıkmaz merak etme demişti satıcı fakat benim derdim bu değil telefon yere düştü bugün yarım saat falan oldu ekranda çatlak kırık hiç bişey yok kırılmaz camıda üstünde onda da bi problem yok ama ekranın alt tarafında siyahlık oluştu dokunmatiğide çalışıyor iç ekranına bişey olmuş olabilir mi yoksa telefonda mı bişeyler var kazıklandım mı lütfen yardım edin

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Ekranı sorunlu j7 PRO almışsınız darbede yiyince fazlalaşmış. o zamanla artacaktır bir tane telefonum öyle gitti

Giraybayhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bugün götürdüm satın aldığım yere bizim yapabileceğimiz bişey yok ekran değişicek siz düşürmüşsünüz aldığınızda sağlamdı dediler ekranıda çok pahalı yan sanayisi 800 liraydı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekranı sorunlu j7 PRO almışsınız darbede yiyince fazlalaşmış. o zamanla artacaktır bir tane telefonum öyle gitti
gidip ekranının sorunlu olduğunu söylesemde bişey yapmicaklar büyük ihtimalle
Mesaj otomatik birleştirildi:

he bide bu arada ekran daha da kötü bi hale geldi mürekkep yayıldı her tarafına dün gece olmuştu bu olay sadece alt kısımda siyahlık vardı sonra sabah iyice mürekkep her tarafına yayılmıştı sadece saate üst kısım gözüküyor şuan bildirim çubuğunun olduğu yer verdiğim paraya yazık oldu zaten onuda zar zor vermiştim şimdi naparım bilmiyorum ailemde bilmiyor yandım öğrenirlerse

paroxismus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
81
Sorunlu telefon alınmaz, ne olduğu belli olmayan telefon hiç alınmaz. Ders olmuştur, geçmiş olsun.

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
J7 pro ekranlari anlamadigim bir sekilde çok pahalı

Giraybayhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Tüm telefoncular kazikçi değil aslinda ama tespit etmek birden fazla yere sorup iyoce muşahade etmek gerekir

Son olarak tamamen telefoncuya yüklenemeyiz seninde dediğin gibi başta gölge vardi ekran fiyatlarini araştirsaydin veya forumda sorsaydin söylerdik alma diye yani demek istediğim tek suçlu telefoncu değil sizinde payıniz var

Giraybayhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tüm telefoncular kazikçi değil aslinda ama tespit etmek birden fazla yere sorup iyoce muşahade etmek gerekir

Son olarak tamamen telefoncuya yüklenemeyiz seninde dediğin gibi başta gölge vardi ekran fiyatlarini araştirsaydin veya forumda sorsaydin söylerdik alma diye yani demek istediğim tek suçlu telefoncu değil sizinde payıniz var
her telefoncuya sormuştum teker teker 10 veya 20 tane gezdim civardaki çoğu telefoncuyu bu telefonu almamın sebebi aslında hem eski telefonum olması hemde günümüz standartlarında hala iyi bir telefon olmasıydı bunu 1800 e almıştım aslında daha iyi bi telefon bulmuştum 1600 liraya mate 10 lite vardı biraz kalbimin sesini dinledim o yüzden bunu aldım tabii ki benimde payım var ama telefoncununda böyle bişey yapması koymadı değil

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
her telefoncuya sormuştum teker teker 10 veya 20 tane gezdim civardaki çoğu telefoncuyu bu telefonu almamın sebebi aslında hem eski telefonum olması hemde günümüz standartlarında hala iyi bir telefon olmasıydı bunu 1800 e almıştım aslında daha iyi bi telefon bulmuştum 1600 liraya mate 10 lite vardı biraz kalbimin sesini dinledim o yüzden bunu aldım tabii ki benimde payım var ama telefoncununda böyle bişey yapması koymadı değil
Ben telefoncu suçsuz demedim kardeşim %60 o suclu %40 sen

Giraybayhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben telefoncu suçsuz demedim kardeşim %60 o suclu %40 sen
ben sana bişey demedim ki sen niye yükseliyon şimdi telefoncu suçsuz dedin demedim ben zaten kendimde suçluyum biliyorum sadece telefoncunun böyle bişey yapması koydu biraz dedim ne dedim sanki kusura bakma kanka bu aralar biraz sinirlerim bozuk yanlış bişey söylemiş olabilirim yanlış anladın sen beni

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Asil sen kusura bakma bende telefoncu olduğum için uzerime alindim herhalde ;)