Samsung Galaxy J7 çok ısınıyor

Bu konuyu okuyanlar

41414141

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce samsung galaxy j7 aldım fakat çok ısınıyor cpu z programını indirdim ve 8 çekirdekten 3 çekirdeğini kullanıyor ve ısısı sürekli 40-50 arası birşey, ve ses kaydı yaparken veya mikrafon çekerken ses bozukluğu oluyor. Mesela konuşurken birden ses çok uzaktan geliyormuş gibi oluyor bir zaman sonra düzeliyor ne yapmam gerekiyor varmı bilgisi olan.?

pantokrator

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ısınma olabilir kardeşim samsung ne yaparsa yapsın bu sorun mu deyim ne deyim bilmiyorum samsungda genel bu ses ile ilgi ise hapörleri içinde sıkıntı olabilir yada ayarlardan bak elbet bir şeyi vardır. s7 yani boşuna olmamıştır birşey.

ali samet kızıl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yaklaşık 1 ay önce samsung galaxy j7 aldım fakat çok ısınıyor cpu z programını indirdim ve 8 çekirdekten 3 çekirdeğini kullanıyor ve ısısı sürekli 40-50 arası birşey, ve ses kaydı yaparken veya mikrafon çekerken ses bozukluğu oluyor. Mesela konuşurken birden ses çok uzaktan geliyormuş gibi oluyor bir zaman sonra düzeliyor ne yapmam gerekiyor varmı bilgisi olan.?

Bende kullaniyorum hatta kamera yı işim gereğince çok kullanıyorum ama bende herhangi bir sıkıntı veya ısınma yok ama eğer telefonun yeniyse ve ısınıyorsa garantiye göndemeni tavsiye ederim. Teşekkürler...