Samsung galaxy j5 format sorunu

Bu konuyu okuyanlar

inurkrkmz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Format atmak icin sarjin %50 üzerinde olması gerektiğini biliyordum ama bunun gerçekten gerekli olduğunu bilmiyorum sanırım sorun bundan kaynaklandı. Normal format ekranı gelmiyor renkler farklı bir de android simgesini ölü gösteriyor. Format işlemini yaptıktan sonra da samsung yazısı geliyor ama telefon açılmıyor. Önerisi olan var mı

Ekli dosyalar

• IMG_20180618_154308.jpg
    IMG_20180618_154308.jpg
    27.1 KB · Görüntüleme: 632

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
Format atmak icin sarjin %50 üzerinde olması gerektiğini biliyordum ama bunun gerçekten gerekli olduğunu bilmiyorum sanırım sorun bundan kaynaklandı. Normal format ekranı gelmiyor renkler farklı bir de android simgesini ölü gösteriyor. Format işlemini yaptıktan sonra da samsung yazısı geliyor ama telefon açılmıyor. Önerisi olan var mı
Öncelikle şunu söylemek istiyorum forumda konu açarken yardım, imdat, adam kaçırılıyorlar tarzı yazılar yasak. Çünkü zaten burada olma amacımız birbirimize yardım etmek.
Şimdi sorununuza gelelim. Sorunu anlamak için normalde birçok soru sorarım ama bu sefer öyle yapmayacağım. Bodozlama çözüme giriyorum. Başka çözümlerde var ama garanti olsun ve tek seferde bitsin. Cihazın Official Rom’unu indirin ve Odin moduna alın. Pc’ye Samsung Usb Device Driver’larını yükledikten sonra Odin’i indirin ve cihazı bağlayın. Hangi dosyayı nereye atacağınız Odin’i indirdiğiniz sayfada yazar. Yazmazsa biz buradayız. Kolay gelsin, iyi forumlar :)