Samsung Galaxy Grand Prime açılmama sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Novruz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Samsung Galaxy Grand Prime markalı telefonum var.Dün akşam durduk yere program durduruldu hataları almaya başladım(örn: Retrica durduldu,Instagram durduruldu,com.android.systemui durduruldu ve s.).Akşam pili telefondan çıkardım beklettim.Sabah açtığımda yine aynı hatayı aldım.Sonrasında pili çıkartıp bir kaç kez açmaya çalıştım.En son açmaya çalıştığımda da powered by android ekranında kalmaya başladı.Çözüm yolu varmıdır ve ya bu durumda nasıl dosyaları koruyarak format ata bilirim?

tuxuf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
69
Telefonunuzu açarken ses açma ve güç tuşuna aynı anda basılı tuttuğunuzda bir menü gelir. Bu menüden sıfırlayabilirsiniz.
Her telefonda bu menüye ulaşma tuşları farklı olabilir. Ama genellikle güç tuşu ve ses açma tuşu oluyor.

Bu yolla dosyalarınızı kaybedersiniz. Eğer hiçbir şekilde açılmıyorsa dosyalarınızı koruyarak sıfırlamanız zor.

Novruz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Telefonunuzu açarken ses açma ve güç tuşuna aynı anda basılı tuttuğunuzda bir menü gelir. Bu menüden sıfırlayabilirsiniz.
Her telefonda bu menüye ulaşma tuşları farklı olabilir. Ama genellikle güç tuşu ve ses açma tuşu oluyor.

Bu yolla dosyalarınızı kaybedersiniz. Eğer hiçbir şekilde açılmıyorsa dosyalarınızı koruyarak sıfırlamanız zor.
Hiçbir şekilde açamıyorum ve dosyaların korunmasını istiyorum.Hiç mi yolu yoktur?

tuxuf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
69
Daha önceden dosyalarınızı yedeklemiş miydiniz? Yedeklediyseniz telefonunuzu sıfırlar sonra yedekten geri yüklersiniz.
Yedeklemediyseniz belki yetkili servise yollarsanız olabilir. Emin değilim maalesef.

Novruz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Daha önceden dosyalarınızı yedeklemiş miydiniz? Yedeklediyseniz telefonunuzu sıfırlar sonra yedekten geri yüklersiniz.
Yedeklemediyseniz belki yetkili servise yollarsanız olabilir. Emin değilim maalesef.
Yedeklememiştim maalesef.Servis son çare artık..

Son mesajlar