• GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE!

Haber Samsung Galaxy Buds 2 Tanıtıldı! İşte özellikleri ve Fiyatı

Bu konuyu okuyanlar

Ceon

Asistan
Katılım
25 Kasım 2020
Mesajlar
242
Reaksiyon puanı
315
Puanları
63
Yaş
17
Bugün Samsung UNPACKED etkinliğinde tanıtılan Galaxy Buds 2 özellikleri ve fiyatı ile kullanıcıların beğenisini kazandı.

samsung-galaxy-buds-2.jpg


Her yıl Ağustos ayının gelmesiyle Samsung severler dahil çoğu teknoloji severin beklediği UNPACKED etkinliği 11 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleşti. Samsung bu etkinlikte yeni amiral gemilerini, akıllı saatini ve Buds ailesini sevenlerin gözünden kaçmadığı Galaxy Buds 2'ün özelliklerini tanıttı.

Galaxy Buds 2 Özellikleri

Yukarıda da belirttiğimiz üzer pek çok farklı sızıntıyla gündeme gelen kulaklık, kimse için sürpriz olmadı. Ancak bu durum ürünün dikkat çekmediği anlamına gelmiyor. Ses konusunda bir önceki nesle göre daha iyi bir performans vaat eden Samsung Galaxy Buds 2, silikonlu bir tasarım ile geliyor.

Galaxy Buds 2


İçindeki hoparlörler, 2 yönlü bas desteğine ve tizi ayrı kanallardan veren iki farklı sürücüye sahip. Aynı zamanda yakınlık sensörüne de sahip olan kulaklık, takma ve çıkarma gibi hareketleri algılayabiliyor. Yeni model, Bluetooth 5.2 teknolojisi sayesinde kesintisiz ve kaliteli kablosuz iletişim özelliğini de destekliyor

Her bir kulaklıkta 61 mAh, şarj kutusunda ise 472 mAh batarya mevcut. Cihaz, 5 dakikalık şarj ile 55 dakika kullanım imkanı sunuyor. Ayrıca cihazın 29 saate kadar batarya süresi sunuyor ve kablosuz şarjı destekliyor. Galaxy Buds 2, kulaklıklarda yer alan 3 mikrofon sayesinde görüşme kalitesi konusunda oldukça iddialı.

Samsung Galaxu Buds 2


Aktif gürültü engelleme konusunda da öne çıkan Galaxy Buds 2, telefon konuşmalarında da iyi bir deneyim sunuyor. Kulaklıkta bulunan VPU sensör, dışardaki ve içerideki sesleri ayırt ederek karşıya tarafa daha sesin daha temiz gitmesine olanak tanıyor.

Galaxy Buds 4 Fiyatı

Şimdi gelelim Samsung‘un yeni kablosuz kulaklığının fiyatına. Amazon‘da listelenen Samsung Galaxy Buds 2, şimdilik 149,99 Euro fiyat etiketine sahip. Satıldığı bölgelere göre farklılık gösterecek bu fiyat, ürünün kalitesine göre ideal olsa da ülkemizde çoğu kişiye pahalı gelecektir. Galaxy Buds Live'ın 189 dolarlık etiketinin Türkiye'de 1299 TL olarak çıktığını unutmamak lazım. Bu da Samsung'un Türkiye için özel fiyatlandırma yapabileceği hakkında göz kırpıyor.
 

basit

Müdavim
Cezalı
Katılım
24 Kasım 2020
Mesajlar
6,286
Çözümler
3
Reaksiyon puanı
6,482
Puanları
113
Fiyatı tuzluymuş.
 
Üst