Samsung Galaxy A70 mi Huawei P30 Lite mı?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Winden

Üyecik
Merhaba arkadaşlar. :)

Ablam için telefon bakıyorum ve A70 ve P30 lite arasında kaldık. Ben aslında A70'ten yana fikir verdim ama ablam bugün almaya gittiğinde satıcı bazı sorunları olduğunu söyleyip P30 lite almasını tavsiye etmiş. Ablam daha çok iş için kullanacak telefonu onun için batarya, kasma sorunu olmaması ve özellikle bir kadın olarak kamera öncelikli :) Hangisini tavsiye edersiniz? A70 gerçekten sorunlu bir telefon mu? Yardımcı olursanız sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçmiş konu başlıklarına baktım ancak göremedim. Başlık açıldıysa kusuruma bakmayın lütfen :)
 

Isaac42

Profesör
Hayır satıcı da telefonlardan anlamadığı belli. A70 gayet uygun iyi bir telefon p30 lite den de üstün bir telefon.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama ikinci el olarak sorunlu mu onu bilemem sıfır mı alacaksınız
 

Melih Beyefendi

Profesör
Yasaklı
Hocam A70 P30 Lite'ye fark atar. Sorduğunuz kişi gerçekten telefondan anlamayan birisidir. Telefondan anlayan kişi dediğiniz kişi, GM Discovery (benim eski telefon ve şu anda bozuk) telefonumu tamire getirdiğinizde "Bu telefon yaptırılmaz." diyecek.
 

Leand

Dekan
A70 her yönden üstün p30 lite'da ablanızın işini görür ama işlevsel bir arayüz ve daha kaliteli bir ekran, ayrıca işlemci olarak daha iyi ve bataryası daha iyi olduğu için a70. P30 lite belki biraz arka kamera birazda şebeke çekimi belki biraz daha iyidir ki 2019'da böyle bir sıkıntıda yaşamıyoruz şebeke çekimi konusunda bence bariz üstünlükleri ile a70 alınmalı.
 

Winden

Üyecik
Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Satıcı firmadaki arkadaş(İsim vermiyorum ama Türkiye'nin en büyük 2 şirketinden biri) öyle söyleyince emin olamadım ve biraz daha araştırmak istedim. Tercihimiz belli oldu. Tekrar teşekkür ederim aklımdaki soru işaretlerini kaldırmış oldum. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

A70 yada a50 alın sakın p30 lite almayın o donanım o fiyat etmez. Bataryadan kaybediyor bir kere.
A70 alacağız. Sanırım son kararımız :)
 

HYÇ

Doçent
Mi 9T tavsiye ederim dostum, ben de kullanıyorum bu cihazı. Yüksek performanslı olsun dersen LG G7 ve Mate 10 Pro modelleri de var. LG G7 bataryası memnun etmeyebilir iyi bir batarya arıyorsan. Mi 9T tasarım, batarya ve kamera olarak memnun eder
 
a70 ablanın işini görür bence evet camplastık bir yapıya sahip ama zaten kılıfsız kullanacağını sanmıyorum kamera performansıda iyi, ram ve batarya olarak daha önde a70. Hayırlı olsun şimdiden :)
 

Son mesajlar

Üst