Samsung Galaxy A7-A5-A3 (2016) Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

patron_block

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamun Aleykum beyler bi yanıtlarsak sevirinirim perşembe günü a5 2016 aldım 1310 tl ye vadesiyle 1550 oldu ama neyse daha doğrusu peder almış evde telefonu açtım gmail hesabı istiyor yazıyorum kendi hesabımı telefonun sahibinin epostasıyla girin diyor gittim götürdüğüm yere resetmi attınız dedi yok dedim dün aldım böyle oldu dedim tamam yazılım atıcaz yarın gel al dediler gittim aldım bugün bi sorun yok ama neden sıfır telefona yazlılım atılsınki acaba servis gelişi cihazmı

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Selamun Aleykum beyler bi yanıtlarsak sevirinirim perşembe günü a5 2016 aldım 1310 tl ye vadesiyle 1550 oldu ama neyse daha doğrusu peder almış evde telefonu açtım gmail hesabı istiyor yazıyorum kendi hesabımı telefonun sahibinin epostasıyla girin diyor gittim götürdüğüm yere resetmi attınız dedi yok dedim dün aldım böyle oldu dedim tamam yazılım atıcaz yarın gel al dediler gittim aldım bugün bi sorun yok ama neden sıfır telefona yazlılım atılsınki acaba servis gelişi cihazmı

Şüpheli bir durum ikinci el haricinde böyle bir durumla hiç karşılaşmadım. Telefonun knox sayacına da baksaydınız oradan belki ikinci el olup olmadığına dair bir fikir edinebilirsiniz.

Hatırladığım kadarıyla Lazzz isimli forum kullanıcısı hepsiburada'dan bir cihaz almıştı (yine sıfır, jelatinli kutu) tesadüf eseri knox sayacına bakmış ve 1 olduğunu görünce cihazı iade etmişti.

patron_block

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şüpheli bir durum ikinci el haricinde böyle bir durumla hiç karşılaşmadım. Telefonun knox sayacına da baksaydınız oradan belki ikinci el olup olmadığına dair bir fikir edinebilirsiniz.

Hatırladığım kadarıyla Lazzz isimli forum kullanıcısı hepsiburada'dan bir cihaz almıştı (yine sıfır, jelatinli kutu) tesadüf eseri knox sayacına bakmış ve 1 olduğunu görünce cihazı iade etmişti.
telefonda hiçbi sıkıntı yok yazılım atıılar falan geri vereyimmi yada değişim falan

SAMET555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaslar bende a7 2016 aldim 2.el Ama daha 4aylik tertemiz 20 ay garantisi var suanlik memnunum ne kadara aldim 1200e aldim kilif ve ekran koruyucuda hediye

orcuncelik61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android 7.0 Nougat güncellemesi geldi benim A5' e. Kurdum. Şimdilik memnunum.

Furkanfkn42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar samsung a7 2016 sm7100 telefonum hakkinda birsey sorucam naugat konusunda guncelleme tarihi mayisin 22 sinde diyor fakat bazi kullanicilara simdiden gelmis.fakat bana daha gelmedi sizce neden ve ayin 22 sine kadar gelmezse bunun sebebi ne olabilir

M

Murat Burç

SDN Okuru
Merhaba arkadaslar samsung a7 2016 sm7100 telefonum hakkinda birsey sorucam naugat konusunda guncelleme tarihi mayisin 22 sinde diyor fakat bazi kullanicilara simdiden gelmis.fakat bana daha gelmedi sizce neden ve ayin 22 sine kadar gelmezse bunun sebebi ne olabilir
Telefonu pcye bağlayıp smart switvchden kendin güncelleyebilirsin sanırım oraya yükledilerse.

orcuncelik61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
A5 nougat güncellemesi şarjın daha erken bitmesine sebep oluyor gözlemlerime göre. Kurmak isteyenler birdaha düşünsün.

sLwester

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
A7 telefonu mu güncelledim baya bir degisiklik oldu. Güncel her zaman iyidir

dejampe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
fakat telefonda hiç olmayan hafif kasmalar ve şarjın biraz daha hızlı tükenmesi söz konusu son güncelleme ile... acilen yeni bir güncelleme ile iyileştirme şart...

cengover05

Müdavim
Reaksiyon puanı
447
fakat telefonda hiç olmayan hafif kasmalar ve şarjın biraz daha hızlı tükenmesi söz konusu son güncelleme ile... acilen yeni bir güncelleme ile iyileştirme şart...
Android 7 herkese oyle geldi basta topluyorlar yavas yavas. Daha iyilesir de pil konusunda bilemem. Hangi telefona 7 geldiyse ayni durumu yasatti.

kotku

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy A7 2017 kutusundan çıkan otg aparatını Flash belleğe ve otg kablosuna taktım ama telefon görmedi, çalıştıramadım

kotku

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung Galaxy a7 2017 telefonun kutusundan çıkan otg aparatını Flash belleğe ve otg kablosuna taktım ama telefon görmedi

jacobadanr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy a3 (2016) android 7 geleceği söylenmişti gelmedi hâlâ.gelecek mi acaba?

Dredken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar Samsung Galaxy A7 & A5 / 2016 DotOs-v3.x Android Pie v9.0 A710XX & A510XX
kurulumunu göstereceğiz.Umarım videoyu beğenirsiniz, ilk videomuz olduğu için bazı kusurlar
olabilir bu yüzden kusura bakmayın .
Video içerisinde PUBG Mobile - Asphalt 9 - Mobile Legends
oyunlarını test ettik.
Telefonunuz artık kasmaya başladı ise ve yeni bir arayüz yeni bir
android sürümü istiyorsanız kolaylıkla bu kurulumu yapabilirsiniz amacım sadece bu topluluktaki
A5 veya A7 / 2016 telefon kullanıcılarına daha iyi bir android deneyimi sunmak ve android 9 un
keyfini yaşamalarına yardımcı olmaktır.

Custom rom'umuzun şuanda ekran yansıtma hariç tüm
özellikleri çalışmaktadır. ( YouTube yansıtma çalışmaktadır. ) Bi kaç hafta içinde bu sorun da
çözülecektir. Gayet stabil bir sürümdür.
En yeni güncellemelerden haberdar olmak için video
altındaki telegram grubuna katılabilirsiniz.
Aşağıda ki videoda tüm anlatım rehberi bulunmaktadır.

Video link :

Samsung Galaxy A7 16 Xda Forum Link : https://forum.xda-developers.com/sams...

Galaxy A7 16 Twrp Link : https://dl.twrp.me/a7xelte/twrp-3.3.0...

Samsung Galaxy A5 16 Xda Forum Link : https://forum.xda-developers.com/sams...

Samsung Galaxy A5 16 Twrp Link: https://dl.twrp.me/a5xelte/twrp-3.3.0...

Open Gapps ( Arm 9.0 Nano ) Link: The Open GApps Project

Samsung Usb Driver Link : ...

Odinv3.12.3 Link: ...

Telegram Group Join group chat on Telegram...

Contributors bunnyy Bunnyy xda profile link: https://forum.xda-developers.com/memb...

Sources : * dotOS * BunsExynos - Overview

ROM OS Version: 9.x Pie
Machine Kernel: Linux 4.9.x
ROM Firmware Required: Samsung A710F/FD/Y/M
Based On: Pure AOSP
Version Information Status: Stable
Stable Release Date: 2019-08-16