SAMSUNG GALAXY A50 KAMERASI NASIL?

Bu konuyu okuyanlar

ufukgokturk19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ŞARJI NASIL GİDİYOR ?
DONMA TAKILMA KASMA VARMI ?
ŞUAN TÜM GÜNCELLEMELERDEN SONRA NASIL ?
PARMAK İZİ VS HIZLIMI ?
iPhone 6S'ten geçicegim önerirmisiniz?
Bütçe 2.250 zaten o fiyata sıfır A50 var.
6S'i aratırmı cihaz nasıl ?
Teşekkürler..
[hız,kamera,şarj] benım için önemli

-PYH-

Asistan
Reaksiyon puanı
14
6s Aratırmı Bilmiyorum Kullanmadım Şarjı Bana Yetiyor 5-6 Saat Oyun Oynuyorum Banamısın Demiyor Kasma Donmasa Yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

6s Aratırmı Bilmiyorum Kullanmadım Şarjı Bana Yetiyor 5-6 Saat Oyun Oynuyorum Banamısın Demiyor Kasma Donmasa Yok

ufukgokturk19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Kamerası nasıl hiç karşılaştırdığın oldumu kamerada başka telefonla vs ?

ufukgokturk19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Mate 10 lite Kullanıyordum Ona Göre Kamerası Daha Iyi
Nasıl anlamadım A50 nin daha iyi dimi ?

Parmak izi nasıl hızı ?

-PYH-

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Nasıl anlamadım A50 nin daha iyi dimi ?

Parmak izi nasıl hızı ?
Parmak Izi Düzeltildi Eğer Tam Okuttuğunuz Gibi Basarsanız Hemen Açılıyo Tabi Bi S10 Plus Degil

Güncellemelerden sonra cihazın suan durumu nedir her konuda ?
Bence Alinabilinecek Bir Zihaz

Güncellemelerden sonra cihazın suan durumu nedir her konuda ?
Amma Velakin Mate 20 Lite P Smart 19 Redmi Note 7 Gibi Cihazlarada Bakabilirsiniz

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
ŞARJI NASIL GİDİYOR ?
DONMA TAKILMA KASMA VARMI ?
ŞUAN TÜM GÜNCELLEMELERDEN SONRA NASIL ?
PARMAK İZİ VS HIZLIMI ?
iPhone 6S'ten geçicegim önerirmisiniz?
Bütçe 2.250 zaten o fiyata sıfır A50 var.
6S'i aratırmı cihaz nasıl ?
Teşekkürler..
[hız,kamera,şarj] benım için önemli
A50'yi salla bence o kadar da iyi bir telefon değil hiç premium havası da uyandırmıyor onu alacağına bütçeni biraz daha arttırıp Mİ9T al boşver Samsung'u Huawei gibi orta segment telefon yapmayı beceremiyorlar

ufukgokturk19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
A50'yi salla bence o kadar da iyi bir telefon değil hiç premium havası da uyandırmıyor onu alacağına bütçeni biraz daha arttırıp Mİ9T al boşver Samsung'u Huawei gibi orta segment telefon yapmayı beceremiyorlar
Bütçe cok yüksek değil Mi9T alamıyorum
Şarj hız kamera lazım bana telefonda

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bütçe cok yüksek değil Mi9T alamıyorum
Şarj hız kamera lazım bana telefonda
Bu saydıkların Mİ9T'de de var ayrıca Mİ9T gayet uygun bir fiyatı var o kadar da pahalı değil
Eğer beklerim dersen Redmi Note 8 ve Pro modeli gelecek onlara bir göz at derim

ufukgokturk19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu saydıkların Mİ9T'de de var ayrıca Mİ9T gayet uygun bir fiyatı var o kadar da pahalı değil
Eğer beklerim dersen Redmi Note 8 ve Pro modeli gelecek onlara bir göz at derim
yok demedim ona bütçem yetmiyor a50ye yetiyor

A50 KAMERA NASIL ?

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Kamerada idare edebilecek bir kabiliyete sahip.

Hızı da idare edebilecek kabiliyette. Çoğu oyunları oynatır ama cpu ağırlıklı oyunlarda 6s’i aratabilir.

Bataryası çok iyi gibi görünüyor. 6s’e kıyasla çağ atlamış olacaksın

Parmak izi sensörü güvenilir değil(açması uzun sürebiliyor,bazen hiç açamıyor). Yüz taraması yada şifre daha mantıklı.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
yok demedim ona bütçem yetmiyor a50ye yetiyor

A50 KAMERA NASIL ?
Bence ortalama bir kullanıcı için gayet yeterli bir kamerası var ama ben yerinde olsam Samsung almazdım RN8 Pro'yu bekle derim

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
A50 kullanıyorum memnun olmama rağmen 6sten geçilcek bir cihaz değil. Parmak izi gayey iyi çalışıyor güncellemeyle hallettiler ama 6s kadar hızlu değil. Performansı gayet iyi. Takılma donma yok. Batarya ben çpk kullanmadığım için 2 gün yetiyor. Kamerasından bi şey bekleme. 6sten buna geçtiğinde iyi olmuş veya kötü olmuş demezsin. Ön kamera az daha iyi ama yani a50 sonuçta. 6sle kamera anlamında bir fark yok. 6sten tek üstün yanı batarya ve ekran onun dışında 6si bırakman için bir sebep yok. Selametle

Arkadaşım kullanıyor. Telefondan memnun fakat parmak izi berbat. Telefon okuyana kadar 3 kere şifre girersiniz yani o derece
Güncellemeyle düzeltildi.

ufukgokturk19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
A50 kullanıyorum memnun olmama rağmen 6sten geçilcek bir cihaz değil. Parmak izi gayey iyi çalışıyor güncellemeyle hallettiler ama 6s kadar hızlu değil. Performansı gayet iyi. Takılma donma yok. Batarya ben çpk kullanmadığım için 2 gün yetiyor. Kamerasından bi şey bekleme. 6sten buna geçtiğinde iyi olmuş veya kötü olmuş demezsin. Ön kamera az daha iyi ama yani a50 sonuçta. 6sle kamera anlamında bir fark yok. 6sten tek üstün yanı batarya ve ekran onun dışında 6si bırakman için bir sebep yok. Selametle

Güncellemeyle düzeltildi.
6s le aynı yanı kameras?

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Yazdıklarından biraz kameraya önem verdiğini anlıyorum. Kamera için geçilecek bir cihaz değil. Hali hazırda realme 3 pro ve redmi note 7 gibi bundan daha aşağı fiyatlanan telefonlar daha iyi çekiyor.

6s le aynı yanı kameras?
Yani birebir aynı diyemem ama eksisi de var artısı da. 6se göre nötrlüyor diyebilirim.

Ön kamera a50de bariz daha iyi ama.

ufukgokturk19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yazdıklarından biraz kameraya önem verdiğini anlıyorum. Kamera için geçilecek bir cihaz değil. Hali hazırda realme 3 pro ve redmi note 7 gibi bundan daha aşağı fiyatlanan telefonlar daha iyi çekiyor.

Yani birebir aynı diyemem ama eksisi de var artısı da. 6se göre nötrlüyor diyebilirim.

6s'den iyi ve kötü yanları neler ?

KAMERA,HIZ,ŞARJ Benım için önemli Kamerası 6s'e göre nasıl anlayamadım

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ben yerinde olsam 6s'ten A50'ye geçmem A50 geçilmeyi hak edecek bir telefon değil ben yerinde olsam 6s'ten Mİ9T Pro'ya veya Galaxy S10'a geçerdim

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bütçe yok keyfimdenmi?
Sen beni yanlış anladın yerinde olsaydım dedim farkettiysen benim orada demek istediğim A50 geçilmeye değecek telefon değil ondan çok daha iyi alternatifler var bir de bir şey soracam illa Samsung mu olması gerek başka marka düşünmez misin çünkü micro usb girişini problem yapmayacaksan eğer güzel bir önerim var 1700-1800'e Realme 3 Pro öneririm böylece 1250 tl cebinde kalır