Samsung Galaxy A serisi Telefon Kullanıcı Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

yika38

Asistan
Reaksiyon puanı
137
galaxy a70 e gcam kurulumu yapsam telefona zarar gelir mi yani telefonun tabiatı falan bozulur mu??? ?
bilinmeyen kaynak falan ya indirmek telefonunuza zarar verebilir diye bildirim geliyor ama?
Bilgi sahipleri yardımcı olursa sevinirim ?
Ben Galaxy A8 2018'e kurmaya çalışmıştım. Root yapmamıştım.

Benim cihazımda çok düzgün çalışmıyordu. Çekilen fotoğraflar pembe gözüküyordu ve portre modunda fotoğraf çekmeye çalıştığımda cihaz kendini yeniden başlatıyordu. Ayrıca videoda da 60 FPS özelliği çalışmıyordu.

Hâlâ cihaz sapasağlam çalışıyor.

Root yapmadıktan sonra bir şey olacağını zannetmiyorum. Root yapacaksanız nasıl yapıldığını çok iyi araştırın. Galaxy A70'e özel olarak portlanmış bir sürüm varsa yükleyebilirsiniz. XDA-Developers gibi yerlerden indirmenizi öneririm, ben oradan indirmiştim.

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Daha yeni yazılım güncellemesi kısmına bakayım dedim A70'e Android 10 ve One UI 2 gelmiş.

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
hımm tmm inşallah
Bence hiç indirmeyin menüdeki akıcılık eskisi gibi değil ekranı kaydırınca dona dona gidiyor, mesela Instagram'a giriyorum 2-3 saniye logoda bekleyip sonra giriyorum, arkadaki açık olan uygulamalara bakmak istiyorum basınca takıla takıla yükleniyor. Umarım ileride düzeltilir. Şimdi PUBG'yi indiriyorum bakayım oyun performansı nasılmış.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
Bence hiç indirmeyin menüdeki akıcılık eskisi gibi değil ekranı kaydırınca dona dona gidiyor, mesela Instagram'a giriyorum 2-3 saniye logoda bekleyip sonra giriyorum, arkadaki açık olan uygulamalara bakmak istiyorum basınca takıla takıla yükleniyor. Umarım ileride düzeltilir.
demeyin yaa tüh. Sizi de Ava Yem ettik gibi oldu kusura bakmayın. ama çok teşekkür ederim güncellemeyi yapmayacağım. ama ilerde duzelirse inşAllah o zman yaparım.

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
demeyin yaa tüh. Sizi de Ava Yem ettik gibi oldu kusura bakmayın. ama çok teşekkür ederim güncellemeyi yapmayacağım. ama ilerde duzelirse inşAllah o zman yaparım.
Rica ederim büyük ihtimalle düzeltirler diye düşünüyorum. Özellikle şifre girerken ve arkadaki uygulamalara bakarken çok fazla takılıyor yeni geldiği için böyledir yakın zamanda düzelir diye umuyorum.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
Aramızdan Biri Kendini Feda Etti Arkadaşlar!
(Aman güncelleme yapmayın!!!)
İnşAllah duzeltirler en kısa sürede...

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Aramızdan Biri Kendini Feda Etti Arkadaşlar!
(Aman güncelleme yapmayın!!!)
İnşAllah duzeltirler en kısa sürede...
Aslında yüklenebilir takılmalar şuan yok gibi ve oynatmadığı oyunları şuanda oynatıyor ama bir uygulamaya tıkladığımızda biraz uzun sürüyor açılması onun haricinde sıkıntısı yok gibi.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
Aslında yüklenebilir takılmalar şuan yok gibi ve oynatmadığı oyunları şuanda oynatıyor ama bir uygulamaya tıkladığımızda biraz uzun sürüyor açılması onun haricinde sıkıntısı yok gibi.
siz Birkac gün bi gözetseniz? güncelleme iyi olacaksa söyler misiniz?

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
siz Birkac gün bi gözetseniz? güncelleme iyi olacaksa söyler misiniz?
İlk yüklediğimdeki takılmalar sonradan gitti eskisi gibi akıcı takılma, donma vs yok. Eskiden çok fazla donma olan oyunlar şuan daha iyi. Yeni özellikler, animasyonlar hoşuma gitti indirilebilir. Bataryada düşüş yok gibi yüksek parlaklıkta, konum ve Always On Display açık, güç tasarrufu kapalı %4 kalan şarj ile 5 saat 48 dakika ekran süresi aldım. Güç tasarrufunu açsaydım ve YouTube'da videoyu açık unutmasaydım süre daha uzun olabilirdi. :)
WhatsApp Image 2020-04-07 at 00.40.50.jpeg

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
İlk yüklediğimdeki takılmalar sonradan gitti eskisi gibi akıcı takılma, donma vs yok. Eskiden çok fazla donma olan oyunlar şuan daha iyi. Yeni özellikler, animasyonlar hoşuma gitti indirilebilir. Bataryada düşüş yok gibi yüksek parlaklıkta, konum ve Always On Display açık, güç tasarrufu kapalı %4 kalan şarj ile 5 saat 48 dakika ekran süresi aldım. Güç tasarrufunu açsaydım ve YouTube'da videoyu açık unutmasaydım süre daha uzun olabilirdi. :)
Ekli dosyayı görüntüle 92315
Unutmamissiniz teşekkürler
Yeni güncellemeden dolayı mı değişmiş bu ekran yoksa siz baska Bi yerden mi ss aldınız?
ayrıca telefon performansini ölçen Bisey varmidie?

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Unutmamissiniz teşekkürler
Yeni güncellemeden dolayı mı değişmiş bu ekran yoksa siz baska Bi yerden mi ss aldınız?
ayrıca telefon performansini ölçen Bisey varmidie?
Rica ederim. Telefonun kendi dijital sağlık yerinden aldım. Antutu testlerine bakılabilir onu şimdi yapıp atıyorum.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027

Kuntörcü

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
genel olarak mı yoksa sadece kamera mı?
hangi cihazdan geçiş yaptınız?
geniş açıyla makro iyide gece çekimini beğenmedim arkadaşımda 9t pro vardı karşılaştırınca baya fark ortaya çıktı, genel yazılım çok yer kaplıyor ramde 4/8 GB Ram dolu görünüyor bundan olayı pil fazla yiyor 4500 performansı vermiyor

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
o siteden yapsanız olur mu birde
rica etsem?

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya da boşverin siz direkt uygulamanin adını verir misiniz
Play Store'a Antutu Benchmark yazarsanız çıkar. Attığınız testi yapıyorum karşıma bir hata çıkıyor ve sonuçlar çıkmıyor maalesef.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
Android 10 güncellemesini yaptım ama birkaç sorum olacak bilenler varsa yardımcı olursa sevinirim.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
geniş açıyla makro iyide gece çekimini beğenmedim arkadaşımda 9t pro vardı karşılaştırınca baya fark ortaya çıktı, genel yazılım çok yer kaplıyor ramde 4/8 GB Ram dolu görünüyor bundan olayı pil fazla yiyor 4500 performansı vermiyor
Gereksiz programları devre dışı bırakıp cihazı rahatlatın.Bide kamerada zoom kötü dediniz diye aklìma geldi çektiğiniz her fotoğrafa zoom yapıyorsanız 64 mp de çekin fotoğraflarì.A71 incelemelerine baktìm.64mp le fotoğraf çekiyorlar zoom yapìnca bozulma kolay kolay olmuyor.

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
ilk soru'm:
Klavyenin altındaki boşluk klavye işareti klavyeyi gizleme işareti güncellemeden sonra geldi. O boşluğu ve diğerlerini nereden kapatabilirim?
@okurbaba aklıma şuan sen geldin bu konuda bilgin var mı? Screenshot_20200412-131838_YouTube.jpg

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910