Samsung Buds Pro alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

TheMedusa

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Özellikleri tatmin edici alınır mı kulağım küçük sanki kulaklık kaba gibi geldi bana ama renkler yakıyor

Reaksiyon puanı
160
500 Tl üstündeki çoğu kulaklığın parasını haketmediğini düşünüyorum.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Nedeniyle söyleyeydin be umut abey fiyat arttırılıp AirPods pro alınır mı peki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alınır mı ey ahali
Airpods pro telefon aldıktan sonra alınır. Şuan hiçbiri alınmaz.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Özellikleri tatmin edici alınır mı kulağım küçük sanki kulaklık kaba gibi geldi bana ama renkler yakıyor
alınır. ben aldım yabancı siteleri çok araştırdım ses konusunda airpods prodan iyi ama sennheiser momentum true 2 den geride mikrofon konusunda piyasadaki en iyisi anc konusunda airpods pronun gerisindeymiş

bu arada microfonu inanılmaz iyi çok fazla test yaptım dışarıda rüzgarlı ortamlarda rüzgar sesini inanılmaz iyi kesiyor.

tek bi sorunum var. kulagımdan düşücekmiş gibi hissiyat veriyor bi an kayıp gitcekmiş gibi ama düşme olmuyor.kulakda cok denedim düşürmeyi ama düşüremedim ama yeni kullanıcaklar için kötü his bırakıyor kulakta düşcekmiş gibi bir hissiyatı var

alınır. ben aldım yabancı siteleri çok araştırdım ses konusunda airpods prodan iyi ama sennheiser momentum true 2 den geride mikrofon konusunda piyasadaki en iyisi anc konusunda airpods pronun gerisindeymiş

bu arada microfonu inanılmaz iyi çok fazla test yaptım dışarıda rüzgarlı ortamlarda rüzgar sesini inanılmaz iyi kesiyor.

tek bi sorunum var. kulagımdan düşücekmiş gibi hissiyat veriyor bi an kayıp gitcekmiş gibi ama düşme olmuyor.kulakda cok denedim düşürmeyi ama düşüremedim ama yeni kullanıcaklar için kötü his bırakıyor kulakta düşcekmiş gibi bir hissiyatı var
bunuda internette baktımda aslında konfor için kulaklık sapını kısa ve kulaklıgın cıkıntısını kulak boşluguna degdirmeden bir tasarım yapmışlar uzun saatlerde basınç yapmaması için ama buda düşcekmiş gibi hissiyat veriyor.

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

bunuda internette baktımda aslında konfor için kulaklık sapını kısa ve kulaklıgın cıkıntısını kulak boşluguna degdirmeden bir tasarım yapmışlar uzun saatlerde basınç yapmaması için ama buda düşcekmiş gibi hissiyat veriyor.
AirPods Pro'dan daha iyi ANC sunan kulaklık Sony WF-1000XM3 var şu an. Hatta ses kalitesi de bir tık daha iyi. AirPods Pro'nun en büyük avantajı malzeme kalitesi. Kulaklığın ve kutunun malzemesi gerçekten piyasadaki diğer ürünlere kıyasla daha iyi. Ancak, WF-1000XM3 1200 TL seviyesindeyken AirPods Pro veya Buds Pro'ya bu kadar para verilmeyeceği kanaatindeyim.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
AirPods Pro'dan daha iyi ANC sunan kulaklık Sony WF-1000XM3 var şu an. Hatta ses kalitesi de bir tık daha iyi. AirPods Pro'nun en büyük avantajı malzeme kalitesi. Kulaklığın ve kutunun malzemesi gerçekten piyasadaki diğer ürünlere kıyasla daha iyi. Ancak, WF-1000XM3 1200 TL seviyesindeyken AirPods Pro veya Buds Pro'ya bu kadar para verilmeyeceği kanaatindeyim.
bunlar kişisel kalıyor. bazıları tasarıma önem verir kimi tasarımı umursamaz ses kalitesine bakan kimisi en iyi anc ister kimi mic odaklı alır. WF-1000XM3 sınıfının en iyi anc sahip ama ses kalitesi olarak daha iyi cihazlar var.(sennheiser true w2 piyasanın eni iyi ses kalitesi var. sonra 2.buds pro geliyor 3. 85t
4.sony 5.airpods yabacı sitelerde genel anlamda ses kalıtesi böyle)WF-1000XM3 kutusu büyük ve kulakta kaba durdunu düşünüyorum ben olsam o fiyat bandında jabra elite 75t alırdım nedeni ise daha kompact ses kalitesi de birbirlerine yakın anc sony daha iyi mic 75t daha iyi kullanıcıların ihtiyaçlarına göre birazda şekilleniyor. bu arada yakında yeni airpods ürünü cıkabilirmiş söylentiler var

Yusufkaan03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim için öncelik anc daha sonrasında ses kalitesi sonrasında tasarım yani Sony wf1000xm3 çok büyük duruyo kulaklıklar benim kulaklarım biraz küçük sorun olmazsa ve gürültü engellemesi daha iyiyse tercih edebilirim daha iyi mi anc si

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
Şahsen bende buds+ var ve oldukça memnunum. Uygulamasından ayarları yapmayı unutmayınız.