samsung buds plus alınır mı

Bu konuyu okuyanlar

TheMedusa

Doçent
Reaksiyon puanı
416
700 800 tl bandında fiyat aralığı samsung watch active 2 nin yanına alıcam

Halil içen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
fiyatı 700 küsur o fiyata yakın buds var ama buds plus buds dan daha iyi suya dayanıklılık 10 saat konuşma süresi sarj süresi ile buds a bayağı fark atıyor başka bi seçeneğin yoksa al bence

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
sadece bir kulaklık için o kadar para verilmez. Samsung level serisine bakın ben o serinin ürünlerine hayranım ama eski modellerin plastik kalitesi çok kötü.

Halil içen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
sadece bir kulaklık için o kadar para verilmez. Samsung level serisine bakın ben o serinin ürünlerine hayranım ama eski modellerin plastik kalitesi çok kötü.
onlar uygun fiyatlı ama bence görüntüsü kötü o tarz kulaklıkar çekmiyor beni wiaomi nin 100 200 bandında kablosuz birsürü kulaklıkları var onlar nasıl almayı düşünüyorum

differentturk

Profesör
Reaksiyon puanı
3,059
onlar uygun fiyatlı ama bence görüntüsü kötü o tarz kulaklıkar çekmiyor beni wiaomi nin 100 200 bandında kablosuz birsürü kulaklıkları var onlar nasıl almayı düşünüyorum
Bana babamdan kalmıştı birtanesi. Görüntüsüne bayılmıştım. plastik çürümüş olsa bile oldukça iyi gözüküyordu. Tabi herkesin kendi tarzı. Xioami kulaklıklar hakkında bilgim yok.

Son mesajlar