Samsung Bol Hünerli S4'ünü Tanıtırken iPhone'la da Dalga Geçti

Bu konuyu okuyanlar

Koca Adam

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
[video=youtube;DlXp41WwpOs]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DlXp41WwpOs[/video]

Kendimce bir şeyler ekleyesim geldi :)

Sar değerleri

Samsung Galaxy S4’ün SAR değeri 0.30W/kg (çok eleştirilen bazende damacana denilen plastik yapı sayesinde bu kadar düşük... bizler pek önemsemesek de sağlık gerçekten çok önemli ve telefonla nereden nasıl konuştuğumuz ortada...)

HTC ONE'ın SAR değeri 1.260 W/Kg
SONY Xperia Z'nin SAR değeri 0.720 W/Kg

Batarya Durumu

Samsung Galaxy S4: Li-Ion 2600 mAh battery - Samsung'un batarya konusundaki iyileştirmelerine herkes katılıyordur sanırım :) Bu cihazda da 2600 mAh lik bir batarya kullanılmış... Bu konu hakkında yeterli deneyimi sağladığımı düşünüyorum ve bence telefonu taşıyacak yeterlilikte bir batarya olmuş günlük kullanımımız da yarı yolda bırakmayacaktır.

HTC ONE : Non-removable Li-Po 2300 mAh battery - Rakibinin bataryasına nazaran çok az bir fark var ... Maalesef henüz test etme şansım olmadı ama incelemelerde de gördüğümüz üzere HTC de batarya konusunda iyileştirmeler yapmış durumda ... Yeterli midir derseniz bu konuda şu an kullanıyor olan arkadaşlarımızın cevaplaması daha doğru olur diye düşünüyorum :)

Sony Xperia Z: Non-removable Li-Ion 2330 mAh battery - Sony Xperia Z'nin bu konuda hayal kırıklığı yarattığı düşüncesindeyim... Cihaz Stand By durumunda iken gerçekten mükemmel sanki hiçbir şey harcamıyor gibi fakat günlük kullanımınız da resmen su gibi içiyor şarjı :( günde 3 defa şarj ediyordum cihazı... Günlük olarak fazla arama sayınız varsa kesinlikle ama kesinlikle önermiyorum her halde yolda bırakacaktır ( deneyim kazandım bu konuda)

diğer özellikleri hepimiz ezberledik artık ... bunlara dikkat edin derim :) diğer özellikler bir başkasına gösterilirken söylenen şeyler biraz havam olsun adına ama telefonu kullanım amacımızı unutmayalım ve gerçekten sağlığımıza önem verelim :clover:
bu arada Note 8 Basebandı için dua edin de kullanayım şu canavarı :D

Son mesajlar