Samsung / Android Telefonda Kilit Ekranındaki Saati Kaldırmak Mümkün Mü?

Bu konuyu okuyanlar

0deep0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
56
Merhaba arkadaşlar, telefonun estetik açıdan daha iyi gözükmesi adına yapıp yapamayacağımı merak ettiğim bir sorun konusunda size danışmak isterim. Bildiğiniz gibi Samsung telefonlarda AOD diye bir özellik var ve onun sayesinde ekranı uyandırmadan saate bakabiliyorsunuz. Bu kolaylıktan dolayı benim için (bence buna alışan çoğu kullanıcı için de geçerli bu) kilit ekranında duran saat ve tarihin hiçbir işlevselliği yok. Ayrıca çoğu zaman duvar kağıdının da önüne geçiyor. Duvar kağıdı slayt gösterisindeyken ise bazen gözükmediği bile oluyor aynı renklerin denk gelmesi nedeniyle. Durum böyleyken bugün kafama bunu kaldırıp kaldıramayacağım takıldı. Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Yani şimdi ne konuda yardım istiyorsunuz AOD'i kapatmak mı yoksa bu sorunların çözümünü mü?

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Yukarıdan Always on Display var oradan kapatabilirsin memnun değilsen renkleri bazen adam akıllı gösteremiyor.

0deep0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
56
Yani şimdi ne konuda yardım istiyorsunuz AOD'i kapatmak mı yoksa bu sorunların çözümünü mü?
Kırmızı ile işaretlediğim yerin gözükmesini istemiyorum. Başka duvar kağıtlarında otomatik geçiş olduğu için renkler gözükmüyor bazen. Ayrıca kilit ekranından asla saate bakmıyorum...
WhatsApp Image 2020-07-29 at 19.17.47.jpeg
---
Yukarıdan Always on Display var oradan kapatabilirsin memnun değilsen renkleri bazen adam akıllı gösteremiyor.
Ben kilit ekranını kast etmiştim. AOD'den gayet memnunum.

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Kırmızı ile işaretlediğim yerin gözükmesini istemiyorum. Başka duvar kağıtlarında otomatik geçiş olduğu için renkler gözükmüyor bazen. Ayrıca kilit ekranından asla saate bakmıyorum...
Ekli dosyayı görüntüle 110201
---

Ben kilit ekranını kast etmiştim. AOD'den gayet memnunum.
Bu arada duvar kağıdı ile uyumlu renkler için renk ayarındaka bir simge mevut onu işaretlerseniz rengi, her duvar kağıdına göre uyumlu olarak ayarlar.
Bu arada bir uygulama varmış kefil olmamaksızın isterseniz bir deneyin S8'de çalışıyormuş.

LockClean Substratum Mod [Oreo] FREE - Apps on Google Play

0deep0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
56
Bu arada duvar kağıdı ile uyumlu renkler için renk ayarındaka bir simge mevut onu işaretlerseniz rengi, her duvar kağıdına göre uyumlu olarak ayarlar.
Evet o simgeyi biliyorum fakat bazı durumlarda o da sapıtıyor. Ayrıca AOD'de varken kilit ekranında saat neden olsun ki. Benim için gereksiz...
---
Bu arada bir uygulama varmış kefil olmamaksızın isterseniz bir deneyin S8'de çalışıyormuş.

Göz atacağım ve sonucu bildireceğim uygulama ile ilgili teşekkür ederim bilgilendirme için...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Az önce uygulamayı indirdim fakat uygulama Android 7. sürüm içinmiş. Benim uygulama kütüphanemde gözükmedi bile...

Son düzenleme:

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Evet o simgeyi biliyorum fakat bazı durumlarda o da sapıtıyor. Ayrıca AOD'de varken kilit ekranında saat neden olsun ki. Benim için gereksiz...
---

Göz atacağım ve sonucu bildireceğim uygulama ile ilgili teşekkür ederim bilgilendirme için...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Az önce uygulamayı indirdim fakat uygulama Android 7. sürüm içinmiş. Benim uygulama kütüphanemde gözükmedi bile...
Yapacak bir şey yok o zaman :)