Samsung Ace uygulamaları

Bu konuyu okuyanlar

R'Rainbow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
40
Arkadaşlar,başlıktanda gördüğünüz gibi haal kullandığım bir android 2.3.6 telefon var. Bu telefona offline oyun-program yüklemek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim :)

MonkeyOfCrazy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
44
Merhaba! Bende Eskiden Samsung Galaxy Ace Marka Telefonu Kullanıyordum Ama Malesef Bu Telefonda Bu Uygulamaları Yüklemeniz Çok Zor WhatsApp Uygulamasını Bile Açamıyor. Ama Şuanki Durumunu Bilmiyorum. Buz Hokeyi Oyunu Vardı Mağzada Pou Kasmıyor Ama Sen Bir Test Yap Play Store Ayarla. Buarada Office Kuramassın Malesef Telefon Kaldırmayabilir. Ama İstersen Dene Micrososft Office İndirmeyi Mağzadan.

R'Rainbow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
40
Merhaba! Bende Eskiden Samsung Galaxy Ace Marka Telefonu Kullanıyordum Ama Malesef Bu Telefonda Bu Uygulamaları Yüklemeniz Çok Zor WhatsApp Uygulamasını Bile Açamıyor. Ama Şuanki Durumunu Bilmiyorum. Buz Hokeyi Oyunu Vardı Mağzada Pou Kasmıyor Ama Sen Bir Test Yap Play Store Ayarla. Buarada Office Kuramassın Malesef Telefon Kaldırmayabilir. Ama İstersen Dene Micrososft Office İndirmeyi Mağzadan.
evet haklısın, bu ilk telefonum yaşımda biraz küçük o yüzden mutlu oldum kuzenlerim verdi onlar kullanmıyormuş çok sağol tavsiyelerin için
Mesaj otomatik birleştirildi:

acaba mesaj uygulaması önerebilirmisin bir de?