Samsung Account Şifresi Unutuldu ?

Bu konuyu okuyanlar

SHaDeWRoX

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Samsung S10e Telefon var . samsung account şifresi maili unutuldu şimdi sıfırlama yapamıyoruz samsung hesap bilgileri istiyor.
açılıştan hard reset yapsak düzelirmi yoksa garantili cihaz garantiye götürsek daha mı mantıklı olur ?

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Hard reset yapsan yine mail adresini isteyecek telefonun faturası ile halledemiyormusun..

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Fark etmez yine isteyecek en iyi Samsung ile görüşün. Sıfırlamayı filan denediniz mi?

SHaDeWRoX

Asistan
Reaksiyon puanı
8
aradım fatura ile getirin teknik servis halleder dediler hani ben gitmeden halledebilimiyim diye düşündüm ama gitmek gerekecek artık

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
aradım fatura ile getirin teknik servis halleder dediler hani ben gitmeden halledebilimiyim diye düşündüm ama gitmek gerekecek artık
Samsung Hesabı önemlidir cihazın tüm yedekleri orada olduğu için servisi ile halletseniz daha iyi olur.

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
558
Samsung S10e Telefon var . samsung account şifresi maili unutuldu şimdi sıfırlama yapamıyoruz samsung hesap bilgileri istiyor.
açılıştan hard reset yapsak düzelirmi yoksa garantili cihaz garantiye götürsek daha mı mantıklı olur ?
Samsung kullanıcısıyım ve çok önemli samsung hesabı bu linkten kimlik bulup şifreyi sıfırlayabilirsiniz yasal bir yoldur :Samsung Account