Bu konuyu okuyanlar

burak sarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir süredir yeni telefon almaya karar verdim tasarımı çok güzel olduğu için bu telefonda karar kıldım fiyatıda uygun aradığım özelliklerde başka telefonda önerebilirsiniz(aradığım özelliklerde en iyisi bu sanırım).

Soru açık kamera performans(oyun falan oynamıyorum çoklu işlemlerde ve arayüzde akıcı olsun yeter) şarj uzun kullanım(2-3 sene) için bu telefon gidermi arkadaşlar?

burak sarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ara yüzde durup dururken salak salak kasılmalar oluyomuş almaktan vazgeçtim. şimdi tekrardan telefon araştırmaya başla ulan bana göre bir telefon yokmu be

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Bir süredir yeni telefon almaya karar verdim tasarımı çok güzel olduğu için bu telefonda karar kıldım fiyatıda uygun aradığım özelliklerde başka telefonda önerebilirsiniz(aradığım özelliklerde en iyisi bu sanırım).

Soru açık kamera performans(oyun falan oynamıyorum çoklu işlemlerde ve arayüzde akıcı olsun yeter) şarj uzun kullanım(2-3 sene) için bu telefon gidermi arkadaşlar?
Alınmaz. Kesinlikle alınmaz menü'de durduk yere kasan cihazdan ne bekliyorsun. Bütçeni belirtirsen öneride bulunabiliriz.

burak sarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2000 i zorlayabilirim bataryası ve tasarımı çok hoşuma gitmişti

burak sarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
üçününde bataryası 3000 ve altında yorumlara göre üçününde şarjı çok iyi gitmiyormuş bana zaten o kadar performanslı bi tel lazım değil

burak sarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bende onu düşünüyordum ama konuşurken ses gitmiyomuş falan bazen, ekranda sararmalar oluyomuş ,kamerasıda iyi değil zaten

burak sarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
up up up hadi kardeşlerim bana bi telefon bulabileceğinize eminim uyku tutmuyo

H.U.M.M.E.R

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Huawei Mate 8
Birde huawei mate 8 var gonderdigim linkten tum ozelliklerine bakabilirsin... Hepsiburada.com da 2 tane satici var hepsiburada 1899TL Daimateklonoji ise 1895TL ye satiyor.

burak sarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sanırım bana en uygun telefon huawei mate 8.
ithalatçı garantide bi sorun çıkmaz heralde hepsiburadadan aliyim o zaman bataryası falanda baya iyiymiş sağolun hepiniz;)

Anday

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ara yüzde durup dururken salak salak kasılmalar oluyomuş almaktan vazgeçtim. şimdi tekrardan telefon araştırmaya başla ulan bana göre bir telefon yokmu be
Bende a7 almayı düşünüyordum o kasma sorunu dolayından vazgeçmiştim. Ama arkadaşlarımdan birisi almış ondada kasma sorunları oluyormuş ama android 6 ya güncelleyince kasma felan kalmamış yani eğer dediği doğru ise yazılımsal birşey bende tekrardan a7 almayı düşünüyorum.