Soru Samsung a52 kasa sorunu var mı?

Bu konuyu okuyanlar

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,238
Yakın zamanda a52 almaya çalışacağım ama çok fazla kasa esneme sorunları gibi şeyler gördüm bunlar doğru mu? Mediamarkt a gidip orda kutuyu açıp kontrol edip alabiliyor muyum?

Mikail_Ebrinç

Profesör
Reaksiyon puanı
2,700
Yakın zamanda a52 almaya çalışacağım ama çok fazla kasa esneme sorunları gibi şeyler gördüm bunlar doğru mu? Mediamarkt a gidip orda kutuyu açıp kontrol edip alabiliyor muyum?
orda kutuyu aç sorun varsa yetkililere söyle yada git sasmung store a ordan al en garanti ordan olur

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,238
Arkadaşlar bu sorun sonradan mı oluşuyor ilk başta yoksa bidaha olmuyor mu? Kullanan veya bilen var mı birkaç haftaya alacağım

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Bununla ilgili bir araştırma yaptım.Esneme sorunu belli serilerde, özellikle siyah renkteki modellerde çok oluyormuş.Kılıfla kullanırken anlaman zor ama kılıfsız esneme olup olmadığını anlıyorsun.Mediamarktan alacaksan bu problem olduğunda iade yada yeni cihaz cihaz alma garantisi almaya çalış.

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
365
Kuzenim Beyaz modelini aldı bir sorun olduğunu belirtmedi 2-3 aydır kullanıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu videoya bak 4bin tl deki telefon orta segment sayılıyor :D

Reaksiyon puanı
8,023
Orta segment tabii ki. 4900TL'ye iPhone SE 2020 gibi amiral gemisi alınabilirken neden A52 gibi cihaza üst seviye densin? Gayette orta segment bir telefon.

orda kutuyu aç sorun varsa yetkililere söyle yada git sasmung store a ordan al en garanti ordan olur
Cihazın kutusunu açmazlar. Eğer arkadaş vazgeçtim almıyorum derse kime satacaklar o telefonu?

ArZ|DELETE

Doçent
Reaksiyon puanı
365
Orta segment tabii ki. 4900TL'ye iPhone SE 2020 gibi amiral gemisi alınabilirken neden A52 gibi cihaza üst seviye densin? Gayette orta segment bir telefon.

Cihazın kutusunu açmazlar. Eğer arkadaş vazgeçtim almıyorum derse kime satacaklar o telefonu?
Ondan bahsedmiyorum fiyat olarak eskiye nazaran yüksek

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,238

Mesela orda kutuyu açıp baktım kasası sorunlu çıktı kimse almak istemez ki onu. Öyle garantiye gönderip de daha büyük sorunlarla karşılaşanlar varmış veya bir şey yok diyip tekrar telefonu garantiden dönenler

Kuzenim Beyaz modelini aldı bir sorun olduğunu belirtmedi 2-3 aydır kullanıyor

Gerçekten çok pahalı maalesef