Samsung a52 esneme problemi

Bu konuyu okuyanlar

xkagan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba samsung a52 lerde hala kasa esneme problemi var mı? poco x3 pro 256 ve note 10 pro arasında kaldım poco x3 pro 256 ikisindende 700tl daha ucuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

esneme sorunu yoksa a52 almak isterim önceliğim

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
514
Merhaba samsung a52 lerde hala kasa esneme problemi var mı? poco x3 pro 256 ve note 10 pro arasında kaldım poco x3 pro 256 ikisindende 700tl daha ucuz

ben de pocox3pro dan a52 ye geçmek istiyorum ve aynı sorundan tedirginim. İnternette bu konuda .ok şikayet var ve bir renkte olduğuu söyleniyor. Sorunsuz olan da var tamamen senin şansına kalmış. Eğer gidip mağazadan bakıp alabiliyorsan öyle al veya kutuyu açarken videoya çek iade etme imkanın daha iyi olur

Applemania

Asistan
Reaksiyon puanı
114

A52 öneririm.Poco X3 Pro ya bulaşma.İşlemci dışında esprisi olmayan bir cihaz.

xkagan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
A52 öneririm.Poco X3 Pro ya bulaşma.İşlemci dışında esprisi olmayan bir cihaz.
Hepsiburadadan A52 almak istiyorum çok sevdim özelliklerini fakat canımı sıkan esneme problemi öyle bir problem olursa garanti yardımcı olur mu

ben de pocox3pro dan a52 ye geçmek istiyorum ve aynı sorundan tedirginim. İnternette bu konuda .ok şikayet var ve bir renkte olduğuu söyleniyor. Sorunsuz olan da var tamamen senin şansına kalmış. Eğer gidip mağazadan bakıp alabiliyorsan öyle al veya kutuyu açarken videoya çek iade etme imkanın daha iyi olur
Nasıl herhangi bir sorun var mı dokunmatiğinde

Hepsiburadadan A52 almak istiyorum çok sevdim özelliklerini fakat canımı sıkan esneme problemi öyle bir problem olursa garanti yardımcı olur mu

Nasıl herhangi bir sorun var mı dokunmatiğinde
Youtubede dokunmatiğinde sorun var kendi kendine basiyor gibi videolar görmüştüm

Son düzenleme:

xkagan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba poco x3 pro 256/8 olarak karar kıldım ve telefonu sipariş ettik teşekkür ederim

Son mesajlar