Yardım Samsung a51 siyah ekran

Bu konuyu okuyanlar

Feridunn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,

samsung a51 telefonum 2 gün önce bir anda dondu ve siyah ekran oldu, hard reset atmama rağmen; sorun düzelmedi. telefon açılırken samsung logosu falan her şey görünüyor, ama telefon açılınca ekran simsiyah. SS aldığımda ses falan geliyor ama ekran yok. sorun nedir sizce ?

ThorJ

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,948
Merhaba,

samsung a51 telefonum 2 gün önce bir anda dondu ve siyah ekran oldu, hard reset atmama rağmen; sorun düzelmedi. telefon açılırken samsung logosu falan her şey görünüyor, ama telefon açılınca ekran simsiyah. SS aldığımda ses falan geliyor ama ekran yok. sorun nedir sizce ?
Tipik yazılımsal sorunlardan birisi. Tavsiyem garantiye yollamanız.

Feridunn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tipik yazılımsal sorunlardan birisi. Tavsiyem garantiye yollamanız.
acemilik edip bir telefoncuya götürdüm bugün ve kapağı açmışlar garanti kapsamı dışına çıktı :') yazılım yüklesem düzelir mi sizce ?

ThorJ

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,948
acemilik edip bir telefoncuya götürdüm bugün ve kapağı açmışlar garanti kapsamı dışına çıktı :') yazılım yüklesem düzelir mi sizce ?
Kapak açmalık bir durum yok burada. Eğer cihaz açılırken görüntü varsa ekrandan olacağını sanmıyorum. Yazılım yüklemek olabilir ama servis bu işlemi yapsa daha iyi olurdu.

Feridunn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kapak açmalık bir durum yok burada. Eğer cihaz açılırken görüntü varsa ekrandan olacağını sanmıyorum. Yazılım yüklemek olabilir ama servis bu işlemi yapsa daha iyi olurdu.
Yani şu şekilde; cihazı ilk başlatırken logo geliyor (samsung yazısı) logo gittikten sonra yani telefon tamamen açıldıktan sonra herhangi bir görüntü yok...
Mesaj otomatik birleştirildi:

sorub
sorunsuz bir şekilde rom kurdum fakat durum hala aynı

Son düzenleme:

Murat_Yaman34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Ekran soketi yerinden çıkmışta olabilir
Yetkili servise götürmekte fayda var
Kolay gelsin