Şampiyonlar Ligi Marsilya-Beşiktaş Veledrome Stadı'nda TSİ 21.45'te

alperveli

Profesör
Abi beşiktaş orda baskı görecek bence ama marsilya da bu hafta mağlup ayrılmış belli olmaz yarın bi iddaa oynamak lazım berabere bitme ihtimali var ama

duke09

Üyecik
Hasta Beşiktaşlıyım. Ertuğrul Hoca'ya ve oyuncularımıza güvenim sonsuz. Beşiktaş sahaya tabi ki 3 puan için çıkacak ancak şampiyonlar liginin ne kadar zorlu bir yol olduğunu düşünürsek Marsilya ile alınacak beraberlik iyi bir başlangıç olur düşüncesindeyim. Galip gelirsek tadından yenmez. :)

emubaltaci

Rektör
Onursal Üye
bende galibiyet hayal arkadaşlar gerçekçi olalım. şampiyonlar liginde bu gibi takımlar evlerinde puan kaybetmek istemezler.. 1 puan çok iyi bir puan bu maç için ;)

cathlack

Profesör
Bencede berabere biter
Beşiktaş savunma ağırlıklı bi takımla çıkarsa maç berabere biter İddaa oyanayanlar bana güvenin ;)

ahmetweli

Asistan
Ben beiktaşlıyım her nekadar içimden yenmek geçsede mantığım berabere alırız diyor,bakarsın iyi bir mücadele ederiz maçı biz alırız neden olmasın,
;)

Link

Profesör
Onursal Üye
Beşiktaş son hafta lig maçında oynadığı performansı sergilerse işi çok zor.

NecronomicoN

Profesör
umarım beşiktaşımız ve fenerbahçe güzel bi sonuç elde eder. maksat Türkiye'nin menfaati. bende 2-0 diyorum ve maçı beşiktaşa veriyorum

cacar

Profesör
ilk yarı sonuna kadar şu an beşiktaş maçın hakkını gayet güzel veriyor. 1 puan alacaklar gibi. 2 as futbolcusu sakatlanmasına rağmen (serdar kurtuluş ve ricardinho)

RuNaL

Dekan
Onursal Üye
sacma bi gol yedikkkkk gene nolacak bu türk takımlarının hali ne zmn vaz gececekler kolay gol yeme alışkanlıklarından

RuNaL

Dekan
Onursal Üye
cacar dedi ki:
RuNaL dedi ki:
sacma bi gol yedikkkkk gene nolacak bu türk takımlarının hali ne zmn vaz gececekler kolay gol yeme alışkanlıklarından

evet malesef

bi gol yedinmi türkleri yenmesinden kolay bişey yokkk hakemide alkışlamak lazım o kadar sertliğe nasıl müsade etti 2 sene önce bizi shalke macında yarın ki macı yönetecek hakem 9 kişi bırakmıştııı o hakem burda olsaydı masrsilya kac kişi kalırdı merak ediyorum