Şampiyon Fenerbahçe Grundig

Whisper1907

Profesör
Aroma Erkekler Voleybol 1. Ligi Play-Off final serisi üçüncü maçında Fenerbahçe Grundig, Arkas Spor'u 3-0 mağlup etti ve üst üste 3. şampiyonluğunu ilan etti. Sarı-lacivertli ekip, final serisini de 2-1 ile tamamladı.

Aroma Erkekler Voleybol 1. Ligi Play-Off final serisi üçüncü maçında Fenerbahçe Grundig, Arkas Spor'u 3-0 mağlup etti ve üst üste 3. şampiyonluğunu ilan etti. Sarı-lacivertli ekip, final serisini de 2-1 ile tamamladı.

Final maçının ilk seti oldukça çekişmeli geçti. Son bölüme kadar yakın bir mücadeleye sahne olan sette Arkas Spor, 22-20'lik üstünlüğü yakaladı. Ancak Fenerbahçe Grundig, buradan seti çevirmeyi başardı ve final maçının ilk setini 25-23 alarak, 1-0 öne geçti.

Bu seti alan Fenerbahçe Grundig, ikinci sete de hızlı başladı. Ancak Arkas Spor çabuk toparlandı ve ilk teknik molaya 8-7 önde gitti. Bu moladan sonra Fenerbahçe Grundig, maça ağırlığını koydu. Üstün oyunuyla farkı artıran sarı-lacivertli ekip, ikinci teknik molaya 16-11 önde girdi. Bu farkı koruyan Fenerbahçe Grundig, maçın 2. setini 25-20 aldı ve 2-0 öne geçmeyi başardı.

Karşılaşmanın üçüncü setine de iyi başlayan Fenerbahçe Grundig, taraftarının da yoğun desteğiyle çok iyi bir oyun sergiledi. Bu setin ikinci teknik molasına 16-10 öne giren sarı-lacivertliler, seti de 25-21 kazandı ve 3-0 ile şampiyonluğunu ilan etti.

Kaynak

Bir haftada bu kadar şampiyonluğu bünye kaldırmıyor yahu :D

zatura

Profesör
bu sene fenerbahçenin yılı , allahın izni ile tüm futbol takımımızda şampiyon olacak...

--- Mesaj Güncellendi ---

erjan pm attım bakabilirmisin..

yeter ya yinemi şampiyon olduk, sıra hangi şampiyonluğa geldi acaba merak ediyorum, futbolmu, türkiye kupasınımı alaağız, yoksa erkek basketbolmu kaldı ?

Fantoma

Profesör
Fenerbahçeli olmaktan gurur duyuyorum.
Sağolasınız gençler.
Hepinizi alınlarınızdan öpüyorum.

CiiixXx

Profesör
Çok güzel, harika, muhteşem... Yine Fenerbahçe'm ve yine bir şampiyonluk.

Eskiden sadece Futbol vardı. Haftada bir. Bir çok branş yine vardı da, kimin umurundaydı ki?

Şimdi ise her gün bir maç, her gün bir yarışma...

Yaza doğru peş peşe gelen kupalar. Kimi Avrupa'dan, kimi yurdun dört bir köşesinden.

Sezon başında Amatör branşlar diye adlandırılan bu branşlar dağılacak deniyordu ya. Gerçekten dağıldı, yurdun dört bir köşesine, Avrupa'ya.

Gittiler ve zaferlerle, kupalarla döndüler.

Fenerbahçe'm ile ve Fenerbahçe'li olmaktan gurur duyuyorum !!!

Bize bu mutlulukları yaşatan herkesten Allah razı olsun. Teşekkürler ve Tebrikler...