Salih Uçan Sion'da

Bu konuyu okuyanlar

Katılım
24 Mayıs 2017
Mesajlar
7,164
Reaksiyon puanı
626
Puanları
113
Yaş
24
Sion, Salih Uçan transferini resmen açıkladı!Salih Uçan resmen Sion'da... İsviçre ekibinin yanı sıra Fenerbahçe Kulübü de bu transferi duyurdu. Genç oyuncu imza atmak üzere İsviçre'ye uçtu. Genç oyuncu, Instagram hesabından İsviçre'ye uçarken görüntülerini paylaştı.


manset-fotografi-295.jpg

Fenerbahçe’nin kadrosunda düşünmediği Salih Uçan, yeni sezonda Sion forması giyecek. İsviçre ekibi, genç oyuncuyu 1 yıllığına kiraladığını resmi internet sitesinden duyurdu.

Bu sabah imza atmak üzere İsviçre’ye uçan genç oyuncu, uçak içinden görüntülerini Instagram hesabından paylaştı. Salih Uçan yeni takımında 48 numaralı formayı giyecek.
Fenerbahçe Kulübü: Sion’la anlaşma sağlandı

Fenerbahçe Kulübü de Salih Uçan için Sion’la anlaşma sağlandığını resmi internet sitesinden duyurdu. Yapılan açıklamada şöyle denildi: “Kulübümüz, yapılan görüşmeler sonucu Salih Uçan’ın kiralık olarak transferi konusunda İsviçre ekibi FC Sion ile anlaşma sağlamıştır.

Oyuncumuz Salih Uçan bu sezon FC Sion takımı için mücadele edecektir. Futbolcumuz Salih Uçan’a başarılar diler, kamuoyunun bilgisine sunarız.”

İşte Sion’un yaptığı resmi transfer açıklaması:


Son Dakika! | Salih Uçan resmen Sion’da!
 

Son mesajlar

Üst