Saklama alanındaki "Diğer" bölümü

Bu konuyu okuyanlar

elatreiNN

ShiftDelete.net - Sosyal Medya Yöneticisi
SDN
Reaksiyon puanı
48
Merhaba dostlar öncelikle günaydın. Ben Xiaomi mi note 10 lite kullanıcısıyım. Telefonumun alanı dolmak üzere ve "diğer" adlı klasör 16 gb'a ulaşmış durumda. Bu alanı nasıl temizlerim. Açıkçası format falan yazıyordu başka yerlerde fakat hiç format atmak istemiyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba dostlar öncelikle günaydın. Ben Xiaomi mi note 10 lite kullanıcısıyım. Telefonumun alanı dolmak üzere ve "diğer" adlı klasör 16 gb'a ulaşmış durumda. Bu alanı nasıl temizlerim. Açıkçası format falan yazıyordu başka yerlerde fakat hiç format atmak istemiyorum. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
İki tane yolu var: 1-Yedek alıp hard reset atma 2-Hafıza kartı alıp verileri hafıza kartına yedekleyip alan açma.İkisinide yapamıyorsan telefonu elden çıkarmaktan başka yapabileceğin bir şey olduğunu düşünmüyorum.

___Melissa

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Mi note 10 lite'ın hafıza kartı desteği yok.
Diğer bölümünde neler var dosya yöneticisinde görüyor musunuz?
Bende durum böyle.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-01-31-01-56-14-494_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-01-31-01-56-14-494_com.miui.securitycenter.jpg
    34.8 KB · Görüntüleme: 76

elatreiNN

ShiftDelete.net - Sosyal Medya Yöneticisi
SDN
Reaksiyon puanı
48
Mi note 10 lite'ın hafıza kartı desteği yok.
Diğer bölümünde neler var dosya yöneticisinde görüyor musunuz?
Bende durum böyle.
Elle tutulur bir şey de yok. Oradaki dosyaların 16-17 GB tutma olasılığı yok

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Hafıza kartı kullanabilirsiniz. (Ben olsam hard reset yaparak sıfırlardım.)

[TR]`Spark

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Bendede Nerdeyse 17 GB olmuş Kullandığım Cihaz Poco X3 Pro bunu silmenin bir yolu yok mu hiç sıfırlamak istemiyorum 2 aylık tel

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-01-25-22-02-01-609_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2022-01-25-22-02-01-609_com.miui.securitycenter.jpg
    33.3 KB · Görüntüleme: 42

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,097
Hocam aynı sorun bende de vardı o diğerdeki dosyalara çöp kutusundaki resimler videolar dahil çöp kutusunu boşaltın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bendede Nerdeyse 17 GB olmuş Kullandığım Cihaz Poco X3 Pro bunu silmenin bir yolu yok mu hiç sıfırlamak istemiyorum 2 aylık tel
Hocam poco x3 pro çok iyi bir cihaz almakla iyi yapmışsınız yukarıda da dediğim gibi çöp kutusuna bakar mısınız

[TR]`Spark

Asistan
Reaksiyon puanı
40
Hocam aynı sorun bende de vardı o diğerdeki dosyalara çöp kutusundaki resimler videolar dahil çöp kutusunu boşaltın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam poco x3 pro çok iyi bir cihaz almakla iyi yapmışsınız yukarıda da dediğim gibi çöp kutusuna bakar mısınız
Çöp kutusu çöp kutusu değil şehir çöplüğü gibi mübarek sanırım cidden o yüzden öyle suanlik silmek istemiyorum çöp kutusunu yardımın için teşekkür ederim

Cem özgür

Asistan
Reaksiyon puanı
92
Google files uygulamasıyla cihazınızı temizlemeyi denedinizmi. Bu uygulama benzerlerinden farklı çok daha başarılı sonuçlar veriyor.

Son mesajlar