Sakın Whatsapp'ın Yeni Yayınladığı Güncellemeyi Indirmeyin!

Bu konuyu okuyanlar

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Sizede bu bilgiyi vermek istedim. Sakın whatsapp'ın en son yayınladığı boyutu küçük olan güncellemeyi yapmayın! Eğer yaparsanız size yeni sözleşmesini sunacak ve kabul etmediğiniz taktirde yaptırımlar uygulanacak. Eğer güncellemeyi indirmesseniz size sözleşmeyi gösteremiyecek. Eğer güncellemeyi indirmediyseniz sözleşme karşınıza gelmez. İndirmeyin indirtmeyin!!!

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,098
Sizede bu bilgiyi vermek istedim. Sakın whatsapp'ın en son yayınladığı boyutu küçük olan güncellemeyi yapmayın! Eğer yaparsanız size yeni sözleşmesini sunacak ve kabul etmediğiniz taktirde yaptırımlar uygulanacak. Eğer güncellemeyi indirmesseniz size sözleşmeyi gösteremiyecek. Eğer güncellemeyi indirmediyseniz sözleşme karşınıza gelmez. İndirmeyin indirtmeyin!!!
Nasıl yaptırımlar.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,592
Ve güncellemeyi indirmezseniz bir daha whatsapp kullamazsınız.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Belki 5 aydan fazladır wutsap kullanmuyorum zaten :D Banane ne yaparsa yapsın, kendi başını yesin dursun :p

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,205
Zaten alıyorlardı bir olay oldu sözleşme haline getirip önümüze sundular. Aslında şunu dediler biz bu bilgileri alıyorduk sadece bir olay oldu sanırım mahkeme idi o da, onun yüzünden bunun resmi olarak sunulması gerek. Sanırım ben sözleşme ilk geldiğinde yanlışlıkla kabul etmiştim. Çokta takmıyorum zaten alan aldı bilgileri. Ayrıca okul telegrama geçti fakat hala Whatsapp duruyor.

95403

İnsanımsı bir bot
Reaksiyon puanı
208
Okul olmasa bırakabilirdim ama okul grupları Whatsapp'ta.

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Okul olmasa bırakabilirdim ama okul grupları Whatsapp'ta.
Malesef herşeyimiz whatsapp'ta benimde tüm kankalarım falan gruplarım herşeyim orada aslında aileden bir sıkıntım yok hepsi iPhone kullanıcısı iMessage kullanabiliriz arkadaşlarımda öyle herkes iPhone kullanıyor 5 kişi falan hariç ama işte orada kurulu düzen olunca geçemiyorsun keşke iMessage tüm platformlarda olsa herkes kullanabilirdi saçma whatsapp'a hiç gerek kalmazdı :(

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Canını almaz ama canın ne istiyor misal iphone wp de iphone yazarsan iphone reklamları alırsın...

Dontachi

Asistan
Reaksiyon puanı
243
Bence ülkecek bir konuda hatamız var. Sözleşme ve içeriğini full yanlış anlıyoruz. Olan birşeyi veya sözleşme içeriğini full bizim bilgilerimizi paylaşacakmış gibi heryerde kendimiz ile alakalı şeyler göreceğiz, diye yanlış yorumluyorlar. Tabi bu benim şahsi fikrim.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Bence ülkecek bir konuda hatamız var. Sözleşme ve içeriğini full yanlış anlıyoruz. Olan birşeyi veya sözleşme içeriğini full bizim bilgilerimizi paylaşacakmış gibi heryerde kendimiz ile alakalı şeyler göreceğiz, diye yanlış yorumluyorlar. Tabi bu benim şahsi fikrim.
Birazda wp yanlış anlattı bence..

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Ben ilk sorduğunda kabul edip geçtim zaten sözleşmeyi. Her yerde her türlü bilgim bulunurken böyle bir şeyi dert edemeyeceğim doğrusu. Fazla da takılmayın derim özellikle instagram, facebook gibi hesaplarınız varsa.