Sakarya Metro Turizm'e Tebrikler

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Şu anda Sakarya'daki ailemi ziyaret ettim ve İstanbul'a dönüyorum.

Daha önce Kamil Koç ve Ulusoy'n başlattığı şehirlerarası otobüste kablosuz interneti şimdi de Metro Turizm başlatmış. Uzun süredir bu hatta yolculuk yapıyorum ama hiç aklıma gelmezdi. 10 dk önce hostes söyledi dumur oldum. Hızı da diğer firmalardan çok daha iyi.

Kendilerini tebrik ediyorum.

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Troy dedi ki:

Daha önce Kamil Koç ve Ulusoy'n başlattığı şehirlerarası otobüste kablosuz interneti şimdi de Metro Turizm başlatmış. Uzun süredir bu hatta yolculuk yapıyorum ama hiç aklıma gelmezdi. 10 dk önce hostes söyledi dumur oldum. Hızı da diğer firmalardan çok daha iyi.

Dünden önceki gün yolda gördüm eskişehir-kütahya yolunda.Bi gazete kamyonu ile kafa kafaya girmişti Metro turizm.oradanda kazanın şiddeti ile yatmış otobüs.hiçbir yolcuda kemer olmadığı için herkez yollara saçılmıştı.hatta bir köpek bile vardı ne alametse.

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Bedava laptop veriyolarmı peki.Yoksa benim işime yaramaz..

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
gokhans19 dedi ki:

sordum laptop vermiyoruz ama Wi-Fi destekli PDA veriyoruz dediler ben de sesimi çıkarmadım. idare edicez artık :D

insaf :D

gokhans19

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Troy dedi ki:
gokhans19 dedi ki:

sordum laptop vermiyoruz ama Wi-Fi destekli PDA veriyoruz dediler ben de sesimi çıkarmadım. idare edicez artık :D

insaf :D
E laptop vermiyosa ben napıyım interneti.Neremle bağlanıcam :D

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Metro diyince bende Sakarya'ya Metro geliyor sandım bir an. Hoş var mı orda onuda bilmiyorum ya. :)

TuningMert haksız sayılmazsın. Metro Turizm çok kez kaza yapmıştır ama olabiliyor bu tür olaylar. Bak kendilerini affettiriyorlar. Administrator'ümüz şu anda yolda ve metrodaymış Ağzımızdan yel alsın! Metro'da kaza falan olmasın. Umarım bir an önce iner İstanbul'a.

Bu arada teknolojiyi heryerde kullanmak zorunda mı hissediyorsun kendini Troy. Hiç fırsatları
kaçırmıyorsun. Biliyoruz çok seviyorsun bizleri. Yapamıyorsun SDN den haber almadan. :)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Troy lütfen emniyet kemerini bağla.Başkaları otobüsteyiz-güvendeyiz-çok yakın-boğazımı sıkıyor-çok rahatsız oluyorum-çirkin duruyor filan bilmemne tavırlar çeker.Bu çoğu zaman doğru çıkar.Evine ulaşırsın fakat bir gün gelir işte o gün çekirge sıçrayamaz.Kemerimiz takılı olsun arkadaşlar.

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Uzun yol otobüslerinde emniyet kemeri var mı ki ?

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
TuningMert dedi ki:
emelden dedi ki:

Daha bunları bilmiyoruz...Bu duyarsızlık nedir arkadaşlar...

Bak şuna yaa benim bindiğim otobüslerde yoktu arkadaşım:) Çok güvensiz otobüslere binmişim anlaşılan Üniversite hayatım boyunca. :)
Ukalalık yapma Mert emi ? ;)

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
emelden dedi ki:
TuningMert dedi ki:
emelden dedi ki:

Bak şuna yaa benim bindiğim otobüslerde yoktu arkadaşım:) Çok güvensiz otobüslere binmişim anlaşılan Üniversite hayatım boyunca. :)

Hiçbir şekilde ukalalık yapmıyorum.Saece bunu bilmemenize şaşırdım.Çok vurdumduymazsınız.Bide bana karşı kullandığın her mesajına "emi" yazarak beni ayar ediyorsun gerisini getirmeyeyim.Anladın sen onu...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
TuningMert dedi ki:
Troy lütfen emniyet kemerini bağla.Başkaları otobüsteyiz-güvendeyiz-çok yakın-boğazımı sıkıyor-çok rahatsız oluyorum-çirkin duruyor filan bilmemne tavırlar çeker.Bu çoğu zaman doğru çıkar.Evine ulaşırsın fakat bir gün gelir işte o gün çekirge sıçrayamaz.Kemerimiz takılı olsun arkadaşlar.

Emniyet kemerim vardı ve taktım. Teşekkürler ama yine de uyarı için. Bu arada evime geldim.

Emel, sizi sevdiğimi biliyosunuz zaten :D

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
TuningMert dedi ki:
emelden dedi ki:
TuningMert dedi ki:
emelden dedi ki:

Hiçbir şekilde ukalalık yapmıyorum.Saece bunu bilmemenize şaşırdım.Çok vurdumduymazsınız.Bide bana karşı kullandığın her mesajına "emi" yazarak beni ayar ediyorsun gerisini getirmeyeyim.Anladın sen onu...

Bu nasıl bir konuşma tarzıdır?

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
emelden tartışmak istemiyorum.havamda değilim.adamı kasma EMİ!

emelden

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
TuningMert dedi ki:
emelden tartışmak istemiyorum.havamda değilim.adamı kasma EMİ!

:) Alt tarafı emniyet kemeri var mı dedim. Demediğin kalmadı inan şoktayım.

Her neyse benim tarzım değildir zaten tartışmak. ;)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
aranızdaki tartışma ile ilgili bir mesaj daha görmek istemiyorum.

PcMaSTeR

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Troy dedi ki:

Bundan Sonra Arabayla Giderken Otobüslerin Peşinden Gitmek lazım :) Arkadaki arabada İstifade Edebilir değilmi :D

aydogan

Asistan
Reaksiyon puanı
3
TuningMert dedi ki:
emelden dedi ki:

Her otobüsün her koltuğunda yok. Çoğu otobüsün en ön sıra ve orta kapının önündeki koltuklarında zorunludur ama.

PcMaSTeR dedi ki:
Troy dedi ki:

Bundan Sonra Arabayla Giderken Otobüslerin Peşinden Gitmek lazım :) Arkadaki arabada İstifade Edebilir değilmi :D

Gayet mantıklı

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Her otobüsün her koltuğunda yok. Çoğu otobüsün en ön sıra ve orta kapının önündeki koltuklarında zorunludur ama.

Bu söz sadece günümüzün en berbat ve en rahatsız otobüsü ünvanını almış "Türk" yapımı Mercedes-Benz Travego otobüsünde geçerli.Fortuna-MegaFortuna-Setra-Neoplan-Daimler Chreysler 0403 gibi otobüslerde her koltukda standarttır (Takana!).

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
emniyet kemeri, gelecek yıldan itibaren her otobüste olacak.

hozer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
helal Troy abi... cem uzan gibi konuştun walla:))))

Reaksiyon puanı
23
Bende İstanbul Metro Turzime Yazıklar olsun diyorum adamlar 2 ay önce çıkan kampanyayı hiç kimseye söylemedi

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
ben İstanbul a gelmek için İzmir de otobus firmalarını geziyorum.Fiyattan önce konfor ve otobüs markasını söyleyenler bile oldu her firmaya şaka mayetinde sordum kaç kere kaza yaptınız die cevap alamadım tabi.Ama sonra öğrendim ki kaza yapan şöförlerini bilet satış bürolarında satış elemanı oalrak çalıştırıyorlarmış.Neyse bir firmadan aldım biletimi akşam 11:30 a ben 10:45 te termınaldeydım otobus 11:25 te geldı 11:30 da yolcuların inmesi falan bitti 11:45 ve ben otobusun kalkmayacagından emın oldugum ıcın bir tost soyledım beklıyorum...Sonunda saat 12:05 ve biz kalkıyoruz...Dediğiniz gibi bir man setra otobüse biniyorum ön 8 koltuk , orta kapının sağındaki 2, solundakı 2 ve karşısındaki koltuklarda emniyet kemerleri var diğer koltuklar ise allah a emanet edilmiş vaziyette.Bu konuda gerçekten bilinçlenmek gerek...
Yukarda anlatmak istediğim otobüs firmalarını devamlı bir kaliteye sahio olamadıkları bir yerlerını duzeltıyorlarsa da dıger tarafları yamuluyor...