Sakalım neden hala çıkmıyor.

Bu konuyu okuyanlar

Sarp3448

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Öncelikle merhaba ben 19 yaşındayım sakalım çıkmıyor.Bir kaç defa jilete vurdum dışardan belli olmuyor ama telefonun flaşını açıp bakınca belli oluyor çene altında daha fazla ya kafama taktım ne yapabilirim sakallarım ne zaman düzgün çıkmaya ve belirginleşmeye başlar . Lütfen boşver çıkmasın demeyin.Ha birde Soğuk suyla yıkayıp masaj yapıp tekrar yıkıyorum kıl köklerini harekete geçiriyormuş.Birde badem ve yılan yağı işe yarıyor mu

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Eczanelerde sakal ve bıyık için serum var araştırıp deneyin bence. Badem yağının iyi geldiğini duymuştum.

Reaksiyon puanı
2,554
Sorun etmiyor musunuz ?
Yani çıkmıyor derken çıkıyor ama tel tel böyle sanki yeni ergenmişim gibi bende askeri sisteme geçtim 2 3 günde bir jiletle tıraş oluyorum daha güzel çıksın diye birde sarımsak falan diyorlarda sonucu hüsranla biten vakalar da olmuş cesaret edemedim açıkçası.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Yani çıkmıyor derken çıkıyor ama tel tel böyle sanki yeni ergenmişim gibi bende askeri sisteme geçtim 2 3 günde bir jiletle tıraş oluyorum daha güzel çıksın diye birde sarımsak falan diyorlarda sonucu hüsranla biten vakalar da olmuş cesaret edemedim açıkçası.
Ben 14-15 yaşımdan beri jiletle tıraş oluyorum, bende de çok çıkıyor bazen rahatsız oluyorum. Milletinki ne hoş yavaş yavaş uzuyor diyorum :)

Reaksiyon puanı
2,554
Ben 14-15 yaşımdan beri jiletle tıraş oluyorum, bende de çok çıkıyor bazen rahatsız oluyorum. Milletinki ne hoş yavaş yavaş uzuyor diyorum :)
Güzel diyorsun da ben normal bir insan değilim yani baktığın zaman tipte minyon olunca yüzde sivilce olunca yapı zayıf kemikler de ince ve boyun kısmı da uzun olup vücudun üst bölümünden çalınca birde üstüne sakalın çıkmaması direk karşıdaki insanda bu 15 yaşında heralde izlenimi veriyor.İnsanlara 27 yaşındayım diyince şok oluyorlar.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Güzel diyorsun da ben normal bir insan değilim yani baktığın zaman tipte minyon olunca yüzde sivilce olunca yapı zayıf kemikler de ince ve boyun kısmı da uzun olup vücudun üst bölümünden çalınca birde üstüne sakalın çıkmaması direk karşıdaki insanda bu 15 yaşında heralde izlenimi veriyor.İnsanlara 27 yaşındayım diyince şok oluyorlar.
Ben de 18 diyince inanmıyorlar daha büyük gösteriyorum :D ortası yok mu şu işin yahu :)

Reaksiyon puanı
2,554
Ben de 18 diyince inanmıyorlar daha büyük gösteriyorum :D ortası yok mu şu işin yahu :)
Vücudum yapılı olsaydı daha iyiydi isteyen istediğini düşünsün ama böyle cidden kötü yani hem böyle olmanın fiziksel faydası yok hemde nerdeyse 30una gelirken insanların ergen zannetmesi ne bileyim hoş değil.Ne güzel işte genç gösteriyorsun diyenler var ne yani 40 yaşına gelince sanki 25 yaşındaki kızla mı evleneceğim önemli olan sonuçtur görüntü değil.Daha olgun durmak daha iyidir hocam yeterki çökmüş yaşlı gibi görünme.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Krem veya ilaç kullanmanıza gerek yok, günlük jiletle düzenli traş olun bir süre sonra sakalın çıktığını ve çoğaldığını göreceksiniz, köseyseniz durum ayrı tabi.

green1987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Benim sakallarım üniversite sona doğru çıkmıştı. 19 yaşındaki arkadaş için biraz daha beklemesi gerekir. Ciddi derece de kafaya takıyorsa sakal ekimi yaptırabilir.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,158
Minoxil forte kullanıyorum ben 1 ay içerisinde daha belirgin bir hale geldi saçlarında da kullana biliyorsun ayrıca ;)

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Ben 6.sınıfta olmaya başlamıştım