Sakal için traş makinesi tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

yedek1000

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Merhaba.
Banyo yaparken (ıslakda kullanılabilen) bir tıraş makinesi almak istiyorum. Şu iki model arasında kaldım. Bu ikisinin arasında ne fark var? Birisinin bataryası daha iyi duruyor içindeki mekanizma daha mı iyi tıraş yapıyor aradaki farka değer mi?

www.akakce.com

Philips 5000 Serisi S5420/06 AquaTouch Islak Kuru Tıraş Makinesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Philips 5000 Serisi S5420/06 AquaTouch Islak Kuru Tıraş Makinesi arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com
www.akakce.com

Philips 5000 Serisi S5080/03 Iskak Kuru Tıraş Makinesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Philips 5000 Serisi S5080/03 Iskak Kuru Tıraş Makinesi arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
Bu traş makineleri fazla uzamış sakalda pek işe yaramazlar bence. Bende böyle olmasada traş makinem var ve işe yaramıyor..
Uzun sakalımı Mecbur saç makinesiyle traş yapıyom artık.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Bu traş makineleri fazla uzamış sakalda pek işe yaramazlar bence.
Katılıyorum. Yine philips marka ve aynı başlığa sahip ancak daha alt model olan makinem var. Uzun sakalda çekme yapıyor o yüzden kullanmayı bıraktım. Philips oneblade aldım müthiş memnunum şuan. Islak kullanılabiliyor mu bilmiyorum ama kuru kullanımda jilet kadar iyi iş çıkartıyor.

yedek1000

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Bu traş makineleri fazla uzamış sakalda pek işe yaramazlar bence. Bende böyle olmasada traş makinem var ve işe yaramıyor..
Uzun sakalımı Mecbur saç makinesiyle traş yapıyom artık.
Bu detayı biliyorum, zaten hegün banyo yapıyorum. Jilet yerine biraz da makine denemek istiyorum. Ama bu iki cihaz arasında kesme rahatlığı olarak fark var mıdır onu merak ettim.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
Katılıyorum. Yine philips marka ve aynı başlığa sahip ancak daha alt model olan makinem var. Uzun sakalda çekme yapıyor o yüzden kullanmayı bıraktım. Philips oneblade aldım müthiş memnunum şuan. Islak kullanılabiliyor mu bilmiyorum ama kuru kullanımda jilet kadar iyi iş çıkartıyor.
Vayyy Güzel ürün ya. Bizim burda varmı acep? ? ? ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,777
Bu detayı biliyorum, zaten hegün banyo yapıyorum. Jilet yerine biraz da makine denemek istiyorum. Ama bu iki cihaz arasında kesme rahatlığı olarak fark var mıdır onu merak ettim.
Benimde heves senin gibiydi. Günlerin birinde Sakalı çekiştirirse bize hakk verirsin.
Ama sürekli her gün traş eden biriysen Pek sıkıntı yaşatmaz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizim burada derken? Pekçok yerde satılıyor.
Sizde ürün çeşitliliği bol. Bizim burda böyle değil malesef.

Furkany65

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Merhaba.
Banyo yaparken (ıslakda kullanılabilen) bir tıraş makinesi almak istiyorum. Şu iki model arasında kaldım. Bu ikisinin arasında ne fark var? Birisinin bataryası daha iyi duruyor içindeki mekanizma daha mı iyi tıraş yapıyor aradaki farka değer mi?

www.akakce.com

Philips 5000 Serisi S5420/06 AquaTouch Islak Kuru Tıraş Makinesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Philips 5000 Serisi S5420/06 AquaTouch Islak Kuru Tıraş Makinesi arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com
www.akakce.com

Philips 5000 Serisi S5080/03 Iskak Kuru Tıraş Makinesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Philips 5000 Serisi S5080/03 Iskak Kuru Tıraş Makinesi arıyorsan site site dolaşma! Akakçe'de piyasadaki tüm fiyatları karşılaştır, en ucuz fiyatı tek tıkla bul.
www.akakce.com
www.akakce.com
Uzun kıllarda sıkıntı çıkarabilir.

yedek1000

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
71

Uzun kıllarda sıkıntı çıkarabilir.
2-3 günlük sakalı kesmez mi?

Philips OneBlade
uzun sakallarıda kesebiliyor.
Bu ürün nasıl bir mantıkla çalışıyor? Diğerlerine göre fiyatıda daha uygun. Islak ve sabunlu traş yapabiliyor mu? Çünkü cildim hassas ve sakallarda sık olmasa da sert.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Sakal yapınıza göre de değişir muhtemelen. Benim sakalım biraz yumuşak ve seyrek olduğundan yaklaşık 5 günlük sakalımda çekmeler yapıyordu o yuvarlak başlıklı olan modeller. Ama oneblade için böyle bir durum söz konusu değil. Birkaç aydır kullanıyorum ve çok memnunum.

yedek1000

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
71
Sakal yapınıza göre de değişir muhtemelen. Benim sakalım biraz yumuşak ve seyrek olduğundan yaklaşık 5 günlük sakalımda çekmeler yapıyordu o yuvarlak başlıklı olan modeller. Ama oneblade için böyle bir durum söz konusu değil. Birkaç aydır kullanıyorum ve çok memnunum.
Su ve sabunla birlikte kullanılabiliyor mu? Zaten 2 günde bir jilet ile traş oluyorum o nedenle 5 gün sakal bırakma gibi bir şansım yok aslında. Hangi makine sıfıra daha yakın kesim yapıyor? Aklımda oneblade hiç yoktu.

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,069
Su ve sabunla birlikte kullanılabiliyor mu? Zaten 2 günde bir jilet ile traş oluyorum o nedenle 5 gün sakal bırakma gibi bir şansım yok aslında. Hangi makine sıfıra daha yakın kesim yapıyor? Aklımda oneblade hiç yoktu.
Sanırım yok emin değilim ben kuru tıraş ediyorum. Ama gerçekten sıfıra yakın tıraş olabildiğim tek makine oneblade. Jilete çok yakın performansı.

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,207
Benimde aksine ne sakal var ne de bıyık(var ama belli değil)sanırım ailedende geliyor abim sarımsak sürerdi jiletle kesiyordu sanırım,babamında sakallı fotoğrafı yok.
Neyse bekliyorum artık,arkadaşlarda tıraş olanda var birde bana bak :D

Reaksiyon puanı
2,554
Powertec tr 1058 modeli bu iş için biçilmiş kaftan youtubede güzel incelemeleri mevcut fiyatı da uygun tavsiye ederim ben alacaktım fiyatı yükseldi uyuz olup vazgeçtim zamanında.

Aklıma Gelmezdi Beğendim

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
224
philips kötü deilki bence altakini alsın

Reaksiyon puanı
6,425
Oneblade suda kullanılmıyor diye biliyorum