Sahininden.com satış ve maliye

Talas751

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Sızlere çok önemli bir sorum olacak hiç bir yerde bulamadim yardimci olun bana lutfen. Ben beypazarı yöresel gıda ürünlerini sahibinden.comdan satmak istiyorum. Ancak satacagım ürünler enistemin dükkanına ait. Vermis oldugum ilanlarda enistemin dükkanının adı geçiyor. Satis yaptigim da para benim hesabima degil enistemin hesabina yatacak. Kargoyada kendisi kendi ismiyle verecek. Benim ismim sadece sahibinden.com da geçiyor. Numara da benim numaram. Yani bir nevi ben enisteme musteriyi internetten buluyorum satis parasindan komisyon aliyorum elden. Gonderdigi ürünlere fişte kesiyor. Ben maliye ile herhangi bir sıkıntı yaşarmiyim arkadaslar bana yardimci olun. Simdiden tesekkur ederim.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Şirket sizin üzerinize olmadığı ve siz de çalışan gibi bir şey olduğunuz için sizi etkileyen bir şey olmaz

Talas751

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şirket sizin üzerinize olmadığı ve siz de çalışan gibi bir şey olduğunuz için sizi etkileyen bir şey olmaz
Evet şirket benim üzerime değil. Bahse konu şirket zaten ilanlarımda adı geçiyor. Ha ama ben orada çalışan değilim. Yani diyorsunuz ki sıkıntı olmaz.