Sahibinden.com S7 edge

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Pasaport kayıtlı
--- Gönderi Güncellendi ---
1 sene uluslar arası garantisi vardır diyor sanırım samsungda da vardı o bilmiyorum sormak lazım.
ama apple kadar geniş mi bilmiyorum

alphabet

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Pasaport kayıtlı
1 sene uluslar arası garantisi vardır diyor sanırım samsungda da vardı o bilmiyorum sormak lazım.
ama apple kadar geniş mi bilmiyorum

Bir alaveresi dalaveresi var mıdır acaba bunların, fiyat çok çok iyi çünkü ya

Ebubekir Demirhan

Profesör
Reaksiyon puanı
221
Yurtdışı cihazı olduğu için fiyatı uygun ama mağazaya gidip bakmakta fayda var

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,856
Arkadaşlar malum sitede bu tip birçok ilan var, nedir ne değildir mümkün müdür orijinal olması ne düşünüyorsunuz ? @F1kan @Murat Burç @Halktan Biri @Ebubekir Demirhan @kadirirdem

Sıfır Siyah Samsung Galaxy S7 Edge G935 Cep Telefonu sahibinden.com'da - 444407384
Şimdi uluslar arası garanti var diyor fakat işkillendim biraz. Çünkü telefonun fiyatı aşırı ucuz
Hadi onu geçtim eğer garantide sıkıntı çıkarsa o zaman bu iş sarpa sarar. S7 edge de ekranda pembe çizgi çıkarsa başına bela olur kardeşim.Bu topa girme bence riskli hemde fazla riskli

alphabet

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Şimdi uluslar arası garanti var diyor fakat işkillendim biraz. Çünkü telefonun fiyatı aşırı ucuz
Hadi onu geçtim eğer garantide sıkıntı çıkarsa o zaman bu iş sarpa sarar. S7 edge de ekranda pembe çizgi çıkarsa başına bela olur kardeşim.Bu topa girme bence riskli hemde fazla riskli

fiyat belki 2000 falan olsa bi nebze rahat olur insan ama bu fiyata ben de imkansız diye düşündüm.

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
359
Ohoo ona bakarsan 599 TL satanı da var hemde bir üst model

LİNK

Hocam inanmayın ya İstanbul Fatih'te neler dönüyor bilseniz konusunu bile açmazsınız. Selamlar.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,097
Pasaport kayıtlı olsa yine güzel sahte telefon gelecek sonra al başına belayı ucuz maldan hayır gelmez vardır birşeyler. Hiç bulaşma derim

alphabet

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Pasaport kayıtlı olsa yine güzel sahte telefon gelecek sonra al başına belayı ucuz maldan hayır gelmez vardır birşeyler. Hiç bulaşma derim

Yok hocam Teknosadan, Hepsiburada'dan kazık yemişim ben; bir de gidip böyle adamlardan alışveriş yapar mıyım :D dikkatimi çekmişti sadece

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,097
Yok hocam Teknosadan, Hepsiburada'dan kazık yemişim ben; bir de gidip böyle adamlardan alışveriş yapar mıyım :D dikkatimi çekmişti sadece
Çok ilanlar var o şekilde ben geçenler de 1200 tl ye ıphone 7 ilanı görmüştüm yurt dışından gelse bundan pahalı olur üretim fiyatı 1200 den fazladır nerden alıyorlar Bunlar bu telefonu anlamıyorum :)

Sx105rRomules

Profesör
Reaksiyon puanı
176
yurtdışı ise ucuz olması normal satarken daha düşük satarsın tek - sisi bu satmayacaksan aslında yurtdışı almak en mantıklısı , gidip 2000 tl havadan vereceğine