Şahan Gökbakar’ın yeni filmi Osman Pazarlama’dan ilk fotoğraflar

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Rektör
Emektar
Katılım
12 Eylül 2009
Mesajlar
13,809
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
18,216
Puanları
113
Yaş
37
osman-pazarlama-%C5%9Fahan-g%C3%B6kbakar-1.jpg


Şahan Gökbakar’ın yeni filmi Osman Pazarlama’dan ilk fotoğraflar yayınlandı.

Son olarak “Recep İvedik 4” adlı filmiyle yaklaşık 7,5 milyon gişe rakamı elde eden Şahan Gökbakar’ın yeni filmi “Osman Pazarlama”dan ilk kareler ortaya çıktı.
İstanbul’da çekilen “Osman Pazarlama”, 19 Şubat 2016’da vizyona girecek.

ÇEKİMLER BEŞ HAFTADA TAMAMLANDI
Ön hazırlıkları altı hafta süren filmin, çekimleri beş haftada tamamlandı. Kurgu aşaması İstanbul’da gerçekleştirilen yapımın post prodüksiyonu Almanya’da yaptırıldı. Senaryosunu Şahan ve Togan Gökbakar’ın yazdığı Osman Pazarlama’nın yönetmen koltuğunda ise Togan Gökbakar oturdu.

GİRİŞİMCİ ŞAHAN
Film, aşık olduğu kızla evlenebilmek için başarılı bir işadamı olabilmeyi hedefleyen Osman Şaşmaz’ın kahkaha dolu hikayesini anlatıyor. Filmin konusu kısaca şöyle: İstanbul’un orta halli mahallelerinden birinde yaşayan Osman Şaşmaz, bir yandan Uzakdoğu’dan getirdiği ürünleri satmaya çalışırken, diğer yandan da patenti ve icadı kendisine ait patlamaya hazır ürünlere yatırımcı bulup zengin olmaya çalışan bir girişimcidir. Osman, sevdiği kızın babasına kendini ispat etme hırsıyla türlü maceralara atılır.

osman-pazarlama-%C5%9Fahan-g%C3%B6kbakar-4.jpg

osman-pazarlama-%C5%9Fahan-g%C3%B6kbakar-2.jpg

osman-pazarlama-%C5%9Fahan-g%C3%B6kbakar-5.jpg

osman-pazarlama-%C5%9Fahan-g%C3%B6kbakar-6.jpg

osman-pazarlama-%C5%9Fahan-g%C3%B6kbakar-3.jpg


Kaynak
 

Creative

Rektör
Emektar
Katılım
12 Eylül 2009
Mesajlar
13,809
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
18,216
Puanları
113
Yaş
37
osman-pazarlama-%C5%9Fahan-demet.jpg


Şahan Gökbakar’dan Demet Akalın Okan Kurt sürprizi

Osman Pazarlama filminden kahkaha dolu fragman

Şahan Gökbakar’ın yeni filmi Osman Pazarlama’dan ilk fragmanı yayınlandı.

Recep İvedik 4′ adlı filmi 7.5 milyon kişi tarafından izlenen ve ‘tüm zamanların en çok izlenen Türk filmi’ne imza atan Şahan Gökbakar’ın yeni filmi ‘Osman Pazarlama’, 19 Şubat’ta vizyona girecek. Osman Pazarlama’nın fragmanı da izleyenleri kahkahaya boğdu.

Çektiği her film bir fenomen olan ünlü komedyen, bol sürprizli ‘Osman’ karakteriyle izleyicinin gönlünde taht kuracak. Senaryosunu Şahan ve Togan Gökbakar Kardeşler’in birlikte yazdığı ‘Osman Pazarlama’da, Demet Akalın da konuk oyuncu olarak rol aldı.

Ünlü şarkıcı, ilk kez uzun metrajlı bir filmde eşi Okan Kurt’la birlikte kamera karşısına geçti. Akalın; jet sosyetenin bulunduğu bir köşkte verilen davete ürünlerini pazarlamak için giden ‘Osman’ın gözüne kestirdiği isimlerden birini canlandırdı. Demet Akalın, verdiği şaşırtıcı tepkiyle ‘Osman’ı iyice hırslandırıp sürpriz gelişmelere neden olacak.

OSMAN PAZARLAMA FİLMİ FRAGMAN

[video=youtube;yD-T_EBzo68]https://www.youtube.com/watch?v=yD-T_EBzo68[/video]

GÜLDÜRECEK
Demet Akalın, kendisini oynadığı filmde; ‘Osman’la olan diyaloglarıyla herkesi kahkahalara boğacak. Togan Gökbakar’ın yönettiği ‘Osman Pazarlama’; aşık olduğu kızla evlenebilmek için başarılı bir işadamı olabilmeyi hedefleyen ‘Osman Şaşmaz’ın macera dolu hikayesini anlatıyor.

 
Üst