Sagopa Kajmer 'in yeni solosunun adı, belli oldu. K!TS

Bu konuyu okuyanlar

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
[size=8pt]Sagopa Kajmer 'in çıkış tarihine dair birşey bilmediğim albümünün adı belli oldu. Detaylar için, yazıyı okuyun. [/size]

Sagopa Kajmer:
..selam ben sizlere biraz daha iciniz rahatlasin amacinda solodan bahsedeyim.herkesin bekledigi gibi sert materyaller icinde olacak.kiminiz bagdat,didaktik kitaplar gibi sarkilar istemissiniz.
kiminiz ritimler cok yavaslamis,daha hizli isteriz demissiniz.
herkesin dusuncesine saygim var ve herkesin fikrini kenara not ediyorum.
solom icin benim sizlere soyleyebilecegim ,lirikler evrensel.her sarkiyi yasadiklarimdan harmanladim.enstrumantaller cok yavas albumun kivami 80-87 bpm arasi.yani tempo bir hayli dusuk.ama olsun ben sizler icin tempoyu 2-3 sarkida yuksek tutarim.o problem degildir .
agir sarki sozleri var albumde.didaktik kitaplar mantigi,bagdat hissi var.sizlere bir jest yapayim albumun neye benzeyecegini,ne gibi birsey olacagini tasavvur edin.
album gazel-kaside-rubai tarzinda .en azindan bana verdigi tad bu.ayni zamanda cok didaktik.insanin icine islercesine ilerliyor.askerlik donemimi ve buraya kadar gelen zamanimi iceriyor.
stil olarak en sade albumum.sadelikten kasit ;yormayan,kolay dinlenilebilir.BPG tadinda romantizma anlasilirliginda,yemede yaninda yat dedirtecek turden.tabiiki bunlar benim sahsi goruslerim albumun sahibi olarak.
sizlere begeneceginizin garantisini vermekten baska yapacak birseyim yok.tabiiki album cikar cikmaz bu ne yahu ,ben hic begenmedim ,olmamis sago bu ne,bpg daha guzeldi!..seklinde yorumlar yapilacaktir.ama sizlere simdiden sunu belirtmek isterim,benim albumlerim dusuncelerinizi ileriye tasir,zamanla hazmedilir.bunun tekrar altini cizmek istiyorum.benden herzaman ayni tad'lari beklemeyin.benden her zaman hissedebildiginiz seylerin aynisini hissedebilmeyi bekleyin.kucuk yerlere takilirsaniz hem dinlemekten hem de albumlerimden sogursunuz.
Albumun tamami bittiginde sizlere ''hey cocuklar''seklinde haykirdigimi duyar gibi olacaksiniz.
sonuc olarak benim yeni albumum cok yukarilarda bir yerlerde bana gore,hicbirsey amaclarim dahilinde degil bu albumde.sadece ben ve bana benim icin ben var albumde.dinleyip icerigi kavradiginizda ise sen ve senin icin sen oluveriyor.
yeni sagopa kajmer albumunun adi ''KOTU İNSANLARI TANIMA SENESI (K.İ.T.S)

elektr10

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
"İkimizi anlatan bir şey" daha yeni sayılır çok daha bekleyeceğiz galiba ;(

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
elektr10 dedi ki:
"İkimizi anlatan bir şey" daha yeni sayılır çok daha bekleyeceğiz galiba ;(

Hiç şüphen olmasın, her ne kadar Sagopa Kajmer ve sahip olduğu bünye, Türkçe Sözlü Rap Müzik 'de bi' Rap fabrikası olsada, bu solo henüz proje aşamasında, bitmiş bir kaç Beat ve albümün adı dışında elde bi' şey yok.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,000
2008'de çıkacağı kesin de.. Hangi ayda acaba...

rastgüyan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vesselam ne iyi şarkı ama adam bu rap işini çok iyi biliyor...

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Alıntı kaynağa link vermeyi unutmayalım

Jengar

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
inşallah çabucak çıkartır :)

Lyros

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mart Ayında Çıkacağı Söleniyor , "Kötü İnsanları Tanıma Senesi" Adlı Albümünün.