• OPPO Watch Free inceleme!

AMOLED ekranlı ve nispeten daha uygun fiyatlı akıllı saat OPPO Watch Free modelini inceledik. İşte özellikleri!

Yardım Sağlam Antivirüs Programı

Bu konuyu okuyanlar

AcmszKurt

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Windows 10 Pro Kullanıyorum (Orginal) Windows Defender Virüs Programı Güvenilirmi Ücretsiz Başka Program Varmı (İlk Konum)

Cagatay Yaman

Mod On
Yönetici
Moderatör
Reaksiyon puanı
167
Ücretli de : Kaspersky Ücretsiz de: Avg veya Avast olabilir.

Whips

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Aslında hiçbir antivirüs programı tam koruma sağlamaz kullanıcınında dikkatli olması gerekir.Fakat ben Kaspersky Security Cloud Free kullanıyorum ve çok memnunum sizede öneririm.

AcmszKurt

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Avast Baya Kötü Die Biliyorum Windows Defender Yeterlimi

AcmszKurt

Asistan
Reaksiyon puanı
20
tamam ücretli ve ücresiz arasında ne fark var

Mestra

Asistan
Reaksiyon puanı
256
Malwarebytes Kaspersky Öneririm.

UgurBR

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Avira. Ücretli AV olarak Kaspersky.

Son düzenleme:

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,084
Windows 10 Pro Kullanıyorum (Orginal) Windows Defender Virüs Programı Güvenilirmi Ücretsiz Başka Program Varmı (İlk Konum)
İndirdiğin yerleri biliyorsan güveniyorsan kendine hiçbirini indirme
Win Defender yeter ama ben giderim çok oyun indiririm (Crack falan) Kaspersky mantıklı ama Avira’da olur.

Hopeツ︎

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,892
hatırlamıyorum ama internet koruması da vardı galiba
Premium ya da Internet security olabilir öyleyse. Şöyle söyliyeyim o zaman, o bahsettiğiniz üç enfekte yazılım (yani trojanlar) Avast tarafından algılanmayıp Kaspersky tarafından algılanabilir bu normaldir. Konuyu dağıtmak istemiyorum ufak bir özet geçeceğim sadece nedeni hakkında. Her antinin kendine göre blacklistleri var, yani zararlıların tutulduğu bir reçete misali. Bahsettiğiniz trojan veya virüsler güncel olarak liste giremediği için henüz görememiştir. Ya da bypass edilmişlerse bir şekilde, anti onu listesinde kırmızı değil yeşil olarak geçirir. Kaspersky görmüştür zira daha önce listine girmiş ve bypass sistemi deşifre edilmiş olabilir.

bruhmomentumtr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Premium ya da Internet security olabilir öyleyse. Şöyle söyliyeyim o zaman, o bahsettiğiniz üç enfekte yazılım (yani trojanlar) Avast tarafından algılanmayıp Kaspersky tarafından algılanabilir bu normaldir. Konuyu dağıtmak istemiyorum ufak bir özet geçeceğim sadece nedeni hakkında. Her antinin kendine göre blacklistleri var, yani zararlıların tutulduğu bir reçete misali. Bahsettiğiniz trojan veya virüsler güncel olarak liste giremediği için henüz görememiştir. Ya da bypass edilmişlerse bir şekilde, anti onu listesinde kırmızı değil yeşil olarak geçirir. Kaspersky görmüştür zira daha önce listine girmiş ve bypass sistemi deşifre edilmiş olabilir.
yani ben avast'ın böyle bir şey yaptığını görünce ağzımdan onlara çok güzel sözler çıktı sonra hemen kaspersky'e geri döndüm :D

atkaksoy501

Profesör
Reaksiyon puanı
4,109
Yıllardır norton kullanıyorum. Fiyatı da uygun koruması da güzel. öneririm.