Sadece Mouse ile de oynanan PC oyunu Tavsiyesi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

OF07X

Üyecik
Sadece Mouse ile oynadığınız PC oyunu tavsiyesi istiyorum,zaten video izlerken mouse kullanıyorum videoyu tekerleğiyle ileri sarıyorum vs, oyunlardada sadece mouse ile oynuyorum, bu yuzden başka sadece mouse ile de oynanan oyun olup olmadığını merak ettiğim için konuyu açtım.
Monopoly Plus u mouse ile ve x mouse button uygulaması yardımıyla oynayabiliyorum ve Age of Empires Definitive Edition da oynanabiliyor.

Sistemim intel hd 615 ekran kartı var ve windows tablet, Monopoly Plus'da City live board unu v sync acık 20 fps le rahat bir şekilde oynuyorum
 

OF07X

Üyecik
Saol ama ben grafikli oyunlar düşünüyorum gerçek pc oyunu gibi Monopoly Plus zaten grafik olarak çok çok iyi bir oyun, en az o seviyelerde bir oyun olmalı, Monopoly Plus zaten güzel ama bu gibi iyi grafikli oyunlar varmı onu merak ediyorum.
 

OF07X

Üyecik
Age of Empires Definitive Edition çok iyi orta tuşa tıkladığımızda shift e basılı tutma olarak ayarlıyorsun ve bu şekilde sadece mause ile oynayabiliyorsun.
 

OF07X

Üyecik
Monopoly Plus da classic board olanı var o city li olandan daha güzel orijinal Monopoly oyunu ondada 30 fps alıyorum akıcı bir şekilde oynanıyor.
 

OF07X

Üyecik
Age of Empires DE de ayarlardan oyun Hızını Normal yaparsanız mause ile oynarken zorlanmazsınız, Yamato'ları alıyorum atlıları daha ucuza mal oluyor ve atlılarıyla direk rush yaparak oyunu alıyorum zevkli bir oyun.
 
Son düzenleme:

OF07X

Üyecik
AOE DE de en iyi ırk minoanlar okcularının +2 range i var 3. Çağda okcu ordusu yapıp oyunu alıyorsun 4.çağada atlarsan ateşli ok atabiliyorlar buda 5+1 dmg demek.
 

OF07X

Üyecik
ama oyunun en iyi ve güçlü ırkı Yamatolar kılıçlı atlıları yenilmez diyebilirim 3. çağda rush yapıp oyunu rahat bir şekilde alabiliyorum. minoanlar la oynadığımda yenildiğim oluyordu ama Yamatolarda hep alıyorum oyunu.
 
Son düzenleme:

OF07X

Üyecik
Assyrian'lar favori ırkım artık devamlı olarak onları seçiyorum ırk olarak Türklere en yakın olan ırk bence, işçilerinin %10 daha hızlı çalışması, atlı okçularının %25 ek saldırı hızı olması ve 3.çağın atlı okçularının 70 hpsi olması oyunda sadece bu cherry atlı okçulardan yapıyorum ve oyunu kazanıyorum. Oyunun hızını normalde ve sadece mouse kullanarak oynuyorum, orta tuşu tek tıkla tekrar tıklayana kadar ctrl ye basılı tutma olarak ayarladım.
 

OF07X

Üyecik
Yamatolar assyrianlardan daha iyi Osmanlı ve Hunlar gibi kılıçlı atlıları çokça yapabiliyorsun.
 
Üst