Dizi Sadakatsiz 14. Bölüm | Sadakatsiz 14. Bölüm İzle

Bu konuyu okuyanlar

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,199
Bölüm özeti:
Sadakatsiz'in 20. bölümünde Asya ve Nil, Selçuk'a oyun yapıyor fakat bunu öğrenen Selçuk öfkeyle Nil'in peşine düşüyor. Nil'i Selçuk'tan kaçıran Asya, Nil'i kısa süreliğine yalnız bırakması ardından beklenmedik bir şekilde Selçuk ortaya çıkıyor.

Kaçan Nil'i inşaatta bulan Volkan ve Selçuk, onun düşmesini engellemeye çalışıyor ancak bu sırada başkası düşüyor. Peki düşen Volkan mı, Selçuk mu?

Sadakatsiz 14. bölümü izlemek için tıklayınız.

Son düzenleme:

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Bölüm özeti:
Sadakatsiz'in 20. bölümünde Asya ve Nil, Selçuk'a oyun yapıyor fakat bunu öğrenen Selçuk öfkeyle Nil'in peşine düşüyor. Nil'i Selçuk'tan kaçıran Asya, Nil'i kısa süreliğine yalnız bırakması ardından beklenmedik bir şekilde Selçuk ortaya çıkıyor.

Kaçan Nil'i inşaatta bulan Volkan ve Selçuk, onun düşmesini engellemeye çalışıyor ancak bu sırada başkası düşüyor. Peki düşen Volkan mı, Selçuk mu?

Sadakatsiz 20. bölümü izlemek için tıklayınız.
Ahh kanald .com . Çok sıkıntılı bir oynatıcıları var. Reklam çıkıyor 5 dakikada bir ve reklam çıkınca dizi başa dönüyor.

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Bölüm özeti:

Sadakatsiz 20. bölümü izlemek için tıklayınız.
Selçuk kim ya? Ben en son 3. Bölümü izlemiştim.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Sedat siz mi? Başlığa bakınca diyesim geldi de. ?

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
@Assad Najjar, bende bu tarz dizileri hiç sevmem. Hep üzülüyorlar falan. Yani insanı iyice sıkıyorlar. İzlerken sıkıntıdan bayılacak gibi oluyorum. Cidden yalan söylemiyorum. İşte o kadar berbatlar bana göre.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Konuda yanlışlık olmuş sanırım ben de yeni farkettim.
20. Bölüm çıkmamış ki ?
Dün 15. Bölüm yayınlanmış.