Soru Saçlarımın koyu renkli ve sert olmasını istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Yunus5561

Asistan
Reaksiyon puanı
210
Hacı şakir kullanıyorum,sadece suyla yıkıyorum ama hep yumuşak oluyor bu yüzden saçım şekil almiyo sürekli yatık vaziyette bana saçımı hem sert yapacak hemde rengini siyah tutacak bi ürün önerir misiniz?

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
Ben bunun evrenin kadim sırlarından biri olduğunu düşünüyorum. Uzun süre saçımı sert yapıcak bir şey aradım ama bulamadım. Ondan sonra saçım bir anda kıvırcık oldu.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Ben bunun evrenin kadim sırlarından biri olduğunu düşünüyorum. Uzun süre saçımı sert yapıcak bir şey aradım ama bulamadım. Ondan sonra saçım bir anda kıvırcık oldu.
Kadim sırrı açayım ozaman. Çok saklı tuttum millet endişelendi baya.

Meşede Yaban arıları oluyor çıkacaksın kayanın altına , Balı kayalıktan kendine çekerken arılar soka bilir engelleme bırak soksunlar. Balı yere indirip saçlarını Bal'ı ile köpürteceksin, sonra meşede koşarak hızlıca yaban tavşanı arayacaksın hem dişi olanı Sonra onun Sütüyle yıkayacaksın.
Sonra koşarak meşenin en derin yerinden yaban kiraz ağacının el-ayak değmemiş kurumuş yapraklarıyla saçlarını kurutacaksın.

Gelelim saçın siyah kalması için yapılacağa. Sonra hızlıca koşarak Ağaca tırmanıp Karga avlamalısın. Karganın Bacaklarını ve Gagasını meşeden geçen şelale suyunda kaynatmalısın. Hiç soğumadan içmelisin içindekilerle birlikte.

Saçımızın büyüsü hazır böylelikle.

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,487
Kadim sırrı açayım ozaman. Çok saklı tuttum millet endişelendi baya.

Meşede Yaban arıları oluyor çıkacaksın kayanın altına , Balı kayalıktan kendine çekerken arılar soka bilir engelleme bırak soksunlar. Balı yere indirip saçlarını Bal'ı ile köpürteceksin, sonra meşede koşarak hızlıca yaban tavşanı arayacaksın hem dişi olanı Sonra onun Sütüyle yıkayacaksın.
Sonra koşarak meşenin en derin yerinden yaban kiraz ağacının el-ayak değmemiş kurumuş yapraklarıyla saçlarını kurutacaksın.

Gelelim saçın siyah kalması için yapılacağa. Sonra hızlıca koşarak Ağaca tırmanıp Karga avlamalısın. Karganın Bacaklarını ve Gagasını meşeden geçen şelale suyunda kaynatmalısın. Hiç soğumadan içmelisin içindekilerle birlikte.

Saçımızın büyüsü hazır böylelikle.
Bu daha çok Witcher 3'te büyü yapmak için yapılan lootlar gibi olmuş :D

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
Hacı şakir kullanıyorum,sadece suyla yıkıyorum ama hep yumuşak oluyor bu yüzden saçım şekil almiyo sürekli yatık vaziyette bana saçımı hem sert yapacak hemde rengini siyah tutacak bi ürün önerir misiniz?
sacını sert degilde parlak göstemek istiyorsan limon ve zeytinyagı sür arada sacını bioxcin ile yıka o hem dokülme karşıtı hemde sert yapar.Ben uber classic kullanıyorum oda iyi kimyasak krem öneremem cünkü onları sürmeyi iyi bilmen gerek aksi taktirde sacının dibini yakarsın ve dokülmeye başlar.verdigim tavsiyelerde ayrı sacını yıkadıktan sonra biraz karıştırarakta sertleştirebilirsin

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,994
Siyah olması için 30'luk Oxidan ile siyah boyayı karıştırıp saçınıza uygulayabilirsiniz. Uzun bir süre gidecektir. Sertlik konusunda da Purple Mat hem rahatsız etmez, hem de çok rahat bir şekilde saçı katlarıyla birlikte tutturabilirsiniz. 100 TL gibi bir ücreti vardı. Eğer bütçe biraz daha fazlaysa Osis öneririm. Çok az köpüğü alıp, saçınıza yedirerek kullanıyorsunuz.

Şampuan olarak ise kesinlikle yazdığınızı kullanmayın. Herhangi tuzsuz bir şampuan olabilir lakin size dp öneriyorum. Hem tuzsuz, hem de içinde keratin barındırıyor. Çok güzel bir şampuan, kendim de kullanıyorum.

Son düzenleme:

Eratosthenes

Müdavim
Reaksiyon puanı
860
loreal paris elseve mucizevi yağ durulamasız saç kremi al
ben yumuşatsın diye aldım daha da sertleştirdi:D:D

DESLAER

Müdavim
Reaksiyon puanı
630
ben tam tersini yapmaya çalışıyorum :D head&shoulders sertleştiriyor (en azından bende sendede işe yarayabilir)

Son mesajlar