Saçlarımı şekillendirmek istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

yalcin3535

Öğrenci
Reaksiyon puanı
45
Dostlar herkese selamlar önceden saç dökülme adı altında bir konu açmıştım ve saçlarım dökülüyor ne yapmalıyım diye yardım istemiştim tabi ki her kes mantıken öncelikle doktora görün demişte gitmiştim doktora doktor normaldir demişti beslenmene dikkat et sana Demir ve B12 Benexol yazıcam demişti yazdı aradan 1 ay geçicek neredeyse kan aldırmıştım sonuçlarını doktora gittikten 3 gün sonra telefonla doktoru arayarak öğrendim doktor kanın temiz hiçbir sorunun yok demişti bende ayrıyetten saç kaşıntı sorunum olduğunu söyledim doktorda kaşıntı ilaçlar bitince geçmez ise ilaçlar bitince yani bir ay sonra kontrole gel dedi bende gideceğim gibi görünüyor çünkü kaşıntı geçmedi acı biber yedim dün 4 adet ve biberin saç köklerini uyardığını duydum ondandır dedim ama yinede biraz zorlu :D
ve saçlarımın önünde seyrelme var ön saç çizgim geriliyor anneminde öyle ama benim öyle olmasa gerek neyse saçlarımı uzatmak istiyorum OVERLORD OPERASYONU filmindeki onbaşı gibi saç yapmak istiyorum benim saçım dalgalı ve nemsiz biraz o yüzden burnuma kadar uzatsam sonrasında uzun düz saç modellerine benzer brişey yapabilirmiyim ? yaşim 15 keratin bakımı saç döküyor diye duydum hala oğlu var benim askerde şimdi geçen keratin yapmıştı saçlarım dökülüyor dedi sakın sen yapma dedi tmm dedim sonra onun dökülme durdu zaten neyse dostlar benim derdim dökülme ve saç uzatıp şekil verme yardımıcı olursanız cidden çok sevinirim :)

Şimdiden teşekkürler :)