Saçlarım Aşırı Yoğun

Bu konuyu okuyanlar

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Meraba selamlar. Evet bir erkek olarak saçlarımın yoğunluğundan şikayet ediyorum. Çünkü saçlarım aşırı yoğun yani fazla ve kalın, en fazla 4 gün duş almadan geziyorum yani öyle ayda yılda bir duş alan bir tip değilim ama saçımı ne zaman şekil felan için tarasam havada kalıyor yatmıyor yatsa da fönle falan zorlasam da kafamın üstüne 25 santim saç şeyi oluşuyor açıklanamayan. Ben saçlarımı uzatmak istiyorum 16 yıldır kısa saçlı gezmekten bıktım ne yapabilirim? (arkaya yatırmak veya direk bırakmak istiyorum gibi şeyler klasik saç modelleri)

Panda38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bende sacımı uzatıyorum en iyisi uzatmak
Yeterince uzunluga geldiginde bağlarsın zaten saç yapma derdindende kurtlursun.

alph

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Uzun saçları olan insanlar ne zaman saçlarını kestirse daha hoş gözüktüklerini fark ettin mi? Uzatmanı tavsiye etmem orta bir uzunlukta olsun yeterli bence.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Benimde öyle. İlerisi için iyidir saçlarının dökülme olasılığı düşük oluyor. Saçına tarz katman çok zor. Ben yıllarca ara makas muhabbetini denedim ama nafile. Saçını uzatıp düzenli bakım yapılırsa belki istediğin şekli alır. Yoksa çok zor. Ben olabildiğince kısa tutuyorum yoksa kabarıyor.

Panda38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Ya sabah kalkarsın yıkar kurutur bağlarsın 3 dakikalık iş olur biter

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Uzun saçları olan insanlar ne zaman saçlarını kestirse daha hoş gözüktüklerini fark ettin mi? Uzatmanı tavsiye etmem orta bir uzunlukta olsun yeterli bence.
Hocam evet herkes diyor kısa daha iyi diye ama yani şimdi gençiz falan değişik şeyler denemek istiyorum :DD

Su tankı

Doçent
Reaksiyon puanı
641
Off aynı sorun bendede var şekil almıyo kabarıyo bende uzatıyom ancak şuan değişik bir halde iyice dikildi

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
Off aynı sorun bendede var şekil almıyo kabarıyo bende uzatıyom ancak şuan değişik bir halde iyice dikildi
:(((
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yav dışarı çıkmıyoz zati galın evde uzar kendi saç dert etmeyin
kabarıyo kek gibi işte sorun ordaaa
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de uzattım bu karantina sürecinde ama çok rahatsız oldum. Ne biliyim ben kendime yakıştıramadım ama belki sen yakıştırırsın.
hadi hayırlısı diyelim .d

Lexa Silverhand

Asistan
Reaksiyon puanı
134
gardaş tak bi tane bandana yada taç olsun bitsin
lan çok mantıklı ortalıkta bandana taksam kimse bişey diyemez bunu düşünememiştim rambo gibi gezebilirim teşekkürler fikir için sdkgjsklrhjwegwjh (ciddiyim güzel fikir)

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Uzat gitsin ama uzatırken zor bir dönem seni bekliyor. Çünkü belli bir uzunluğa gelene kadar saçın çirkin gözükecek.

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Saçların düzse kestir fönle şekil ver illa uzatıcam diyorsan uzayana kadar baya bir zaman geçer yani arkaya atmak için.

Son mesajlar