Sac stili

M.Giancarlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Ekli dosyalar

• 1_294.jpg
    1_294.jpg
    9.3 KB · Görüntüleme: 447

M.Giancarlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Linke bakin beyler kucuk fotoda mohawk gibi durmus

Bepob

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Yanlar ne kadar kısa resimdeki gibimi

Bepob

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
302
resimdeki gibi istiyorsan yanları kısaltıcaksın hemde çok kısa olacak yanlarda bir sorun olmaz zaten üstleride waxlayıp geriye doğru atacaksın tam olmayacak şekilde fakat saçınında buna yatkın olmas ılazım yumuşak gibi kuaföre resimle bunu gösterirsen sana kolaylıkla yapar çok zor bir model değil

M.Giancarlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Pek yumusak degil ama su anki sacim uzun ceneme geliyor arkaya yatiyor.Olur mu? Resmi gösterip daha uzununu isteyeceğim nasılsa söylenenden daha kısa kesiyorlar :D yanlış kesilirse üzülürüm kaç aylık emeğim var uzun saçta:/

Bepob

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Pek yumusak degil ama su anki sacim uzun ceneme geliyor arkaya yatiyor.Olur mu? Resmi gösterip daha uzununu isteyeceğim nasılsa söylenenden daha kısa kesiyorlar :D yanlış kesilirse üzülürüm kaç aylık emeğim var uzun saçta:/

Evet bende uzatıyorum ama istediğim model bu tarz değil tabi.Yumuşak olmasa da yardımcı ürünlerle yaparsın zor değil ama yinede uğraştırır tabi.dediğim gibi kuaföre gittiğinde resim göster ve saçları keserken izle

M.Giancarlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1 yıldır uzatıyorum eski berberim 1 kere yanlış kesti amacımdan uzaklaştım(şükür yenisinden aşırı memnunum)bu saç stilini yapacağım daha sonra iyice kısaltıp 0 dan başlayacağım uzatmaya:))

Bepob

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
302
1 yıldır uzatıyorum eski berberim 1 kere yanlış kesti amacımdan uzaklaştım(şükür yenisinden aşırı memnunum)bu saç stilini yapacağım daha sonra iyice kısaltıp 0 dan başlayacağım uzatmaya:))

Umarım yaparsın.Ayrıca tekrar neden kısaltıp tekrar uzatma gereğinde bulunuyorsun?

M.Giancarlo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Her zaman şekillendirici kullanmıyorum.Ne kadar arkaya atsam da yana düşüyor.

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,016
Resmi bir kağıda çıkarttır koy berberin önüne yapsın