Sabri'nin 'Üçlü'sü Kadıköy'ü karıştırdı!

Bu konuyu okuyanlar

Ay Parçası

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
kanaltürkte mustafa yücedağ rijkardla takım arasında yaşanan olayları canlı yayında anlatıyor izlemek isteyene duyrulur

olympuskiller

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
hak eden bizdik elbette ama beraberlikte kötü sayılmaz, galibiyeti kaçırdığımız için üzülüyorum maçtan önce hiç umudum yoktu açıkçası ama takımın mücadelesi bence iyiydi, demek ki bu sezon çok iniş çıkış olacak yine de lige ortak olacağımızı düşünmüyorum, Sabri de keşke biraz orta yapmayı öğrense de kendini o alanda geliştirse neyse bu kadarı bile Fenerlileri çıldırtmaya yetmiş bu da bir şeydir:D

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
sabrinin adamın omuzuna bindiği sahnede ne güldüm ya, herkes bana bakıyordu.:D

SARKAT

Müdavim
Reaksiyon puanı
68
Çok absürt bişey yapmamış, ortalık karışacak bişey yok. Fenerliler başka şeye kızmıştır:)

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Abartılacak bi şey yok...

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Ya Olamz Böyle Bir şey ya Adamlar Berabere Kaldılar Şu Duruma Yorumlara Bak ya

Ben Hala Gülüyorum Bu Duruma :):)

eee bizde bursa maçının 2-2 bittiğini bilmeyen ama sevinenlere gülüyoruz anlarsınya timsah yürüyüşü felan

EraBrown

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ilginc, bu oyuncuya kufur edenler yarin milli macta " aslan sabri, bas sabri, vur sabi " diyorlar.

Bu kadar riyakar ve cikarci bi milletiz. Spor bu oyun yani. haberiniz olsun.

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
[SDNTV3]http://video.l3.fbcdn.net/cfs-l3-ash1/77392/932/169790199698936_24160.mp4[/SDNTV3]

Ordo ab chaO

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Eee Sabri'nin kariyeri boyunca Kadıköy'de gördüğü ilk puan kolay değil, sevinsin tabi garip :)

[video=youtube;Ahc3xl1KPNM]http://www.youtube.com/watch?v=Ahc3xl1KPNM[/video]

olympuskiller

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
şimdi geçmişte Sabriyi küçük düşürebilecek ne kadar argüman doküman video varsa Fenerli arkadaşlar yayınlasınlar , bu çocuğa böyle saldırarak bizim beraberliğe sevinmediğimizi anlayamadıkarını ,aslında kendilerinin bu maçı hazmetmekte ne kadar zorlandıklarını göstermeye devam etsinler.Hepsi için geçerli değil tabi bu bilinçli olanları çok bu arkadaşlarn içinde ama ben kaleci Volkan zihniyetlilerden :) bahsediyorum.

Ordo ab chaO

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Sadece takım iyi oynadı diye sevindik demeyin lütfen. Gerçekten inandırıcı değil.

MBrv

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Sabri ne ettin Sabri sdn forumu karıştırdın :D:D

mcox

Asistan
Reaksiyon puanı
2
sevinçlerini çok görmemek lazım..ee 10 yıl sonra bi beraberlik almışlar kadıköyden :D olacak o kadar mutluluk...

Salt Okunur

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
bu neyin sevinci böyle : ) Galatasaraylı arkadaşlar, sevinmeyin böyle şeylere.

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Şimdi neden sevindiğimiz ileriki maçlarda daha iyi anlaşılabilir,psikolojik bi savaş vardı burada, dün akşam bu son buldu,takım eze eze top oynadı,bazen mağlup olsada alkışlanır takım,bazen yenilir, rakibi alkışlarsınız bunlar ilk defa gördüğümüz şeyler değil,biz bu sevince bahane bulabiliriz, ama maçtan önce +7 cilerin, evini arabanı sat Fenerbahçeye oyna diyenlerin bahanelerini duyamadık daha.Ne oldu +7 ciler bahaneniz nedir? Futboldan konuşalım biraz.

Ordo ab chaO

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Futbolu ilerleyen haftalarda göreceğiz. Başına eski efsanevi oyuncularından biri yeni gelmiş, ezeli rakibine karşı uzun süredir galibiyet alamamış bir takımın büyük bir istek ve arzuyla oynaması normaldir. Eski hoca döneminde hiç forma giyememiş adamların, yeni hocanın gözüne girmek için bu maçtan daha iyi bir fırsat olamazdı.

Asıl iş devamlılık. Bakalım ilerleyen haftalarda göreceğiz Pino'yu, Elano'yu filan. Sezon sonuna kadar neler yapacaklar?

Galatasaray'ın Kadıköy'de alabileceği en muhteşem sonuç zaten beraberlikti, onu da başardılar. Başarıları için kutlarım onları, sevinmek hakları tabi. :)

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Helal Sabri. :D Deli ettin adamları. :D

Eflay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Fenerbahçe'li arkadaşlar adamlar sevinmekde haklılar 10 sene sonra ilk defa kadıköyde puan almışlar sabri futbolculuk hayatı boyunca ilk defa kadıköyden puan alan bir takımda oynamış, bu büyük bir başarı bırakın isteyen istediği gibi sevinsin :)