Sabah yazarı Engin Ardıç, Z kuşağı gençlerine ağır hakaretlerde bulundu!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhammed Utku Cabir

Taş kırılır, tunç erir ama Türklük Ebedidir!
Yönetici
Moderatör
Sabah yazarı Engin Ardıç, Z kuşağı gençlerine ağır hakaretlerde bulunarak "İçleri mal ergenlerle dolu, çoğu cahil. Megabayt dağıtarak oyları alınabilir" ifadelerini kullandı.


Kaynak Yeniçağ: Engin Ardıç'tan Z kuşağı gençlerine ağır hakaretler


Sabah gazetesi yazarı Engin Ardıç, 'Z kuşağı' diye tabir edilen gençleri hedef alan bir yazı kaleme aldı.

Önümüzdeki seçimlerde sonuçların seyrini değiştireceği iddia edilen Z kuşağı için ağır hakaretlerde bulunan Ardıç, bu genç kesimden "İçlerinde mal ergen sayısı oldukça yüksek. Bunlardan megabyte dağıtarak oy alınabilir" ifadelerini kullandı.

Ondan sonra oy istiyorlar bizden...

1593993319960.png
 

OzkanK.

Profesör
Bu konu daha öncede açılmıştı sanki...

Ben pek hakaret göremiyorum daha çok tespit yapmış.
( Açıkçası bende katılıyorum yeni nesilin içinde Mal Ergen katagorisinden insanlar var. ) Tek dertleri Tiktok üstünden akım yaratmak video çekmek İnstagram'da beğeni kasmak. Sabah akşam Twit atıp millete sövmek saymak olan 18 yaşıma gelsemde burnumu yaptırsam dudaklarımı şişirsem silikon taksam dövmeler yaptırsam kafasında olan dolu. Hayatı anlamsız ve futursuzca yaşayan büyüklerine hakaret eden onlarla dalga geçip sosyal medyada yayınlayanlarda bu katagoride olabilir.

Not: Tabi çok başarılı bilinçli kendinden emin ve planlı programlı gençlerde yok değilmidir illaha vardır. Ama üstte söylediğim insanların olmadığı anlamına gelmiyor.
 
Son düzenleme:

Ghost 123

Profesör
Bu konu daha önce açılmıştı zaten o zaman gündem yaratmaya çalıştığını düşündüm şimdi ise haklı olduğunu düşünüyorum gençlerimiz biraz daha düzgün yetiştirilmeli bence tüm olay ailede bitiyor eğer herkes çocuğunu başından savmak için okula gönderirse çocuklarda ilgiyi sosyal medyada beğeniyle arar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar

Üst