Saatlerim

Bu konuyu okuyanlar

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
benim saatle pek alakam yok da. ego tatmini diyince bi lafa gireyim dedim :D Post ta kasıyorum o ayrı :D

Madem bu ego tatmini, o zaman futbol zaman kaybı, televizyon zaman kaybı, burda yorum yazmak zaman kaybı vsvs.
24 saat boyunca sen hiç mi önemsiz bişi yapmıyorsun derler adama.
Senin oyun oynaman, 50 liralık telefon varken 500liralık tel alman, 500 liralık PC varken 3bin liralık alman ego tatminidir bu mantıkla.
Bunun gibi bi sürü şey sayardımda neyse sonuç olarak herkes kendi kötü özelliklerine bakmalı bence gerisi teferruat :D
Doğru Söze Ne Denir :)

BERVA

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Ne Alaka ? Topu Topu Bir Tane Zevkimiz Var Oda Hastalıkmı Oluyor ? Lütfen Bi Yorum Yaparken Düşünün .(post Kasmak İçin Atılmış Bir Yorum Zaten )
Tekrar Belirtmek İsterimki EGO İle Alakası Yoktur Nerden Çıkartıyorsunuz Anlamadım ki Eğer Gerçekten Eğer Ego Tatmin Etmek İsteseydim Burada Hepsinin Toplam Fiyatını Yazardım Mesela . Eğer Ego Tatmin Etmek İstesem Bundan Daha Fazlasını Yapardım Bu Fotoğrafların TEK AMACI ; Cep Telefonu İle Çekilmiş Saat Koleksiyonum .
Gerçekten Boş Yorumlar Yapıyor Bazı Kişiler Tamam Eleştirirsiniz , İyi Veya Olumlu Ama Eleştireceğiniz Konu Yanlış .
Ben Diyorum Cep Telefonu İle Çektiğim Saat Koleksiyonum Adamlar Çıkmış ; Ego Tatmin Ediyor , Geçmiş Olsun Gibi Saçma Yorumlar Yapıyorsunuz Konu Dışına Çıkmadan Eleştirilerinizi Yapın Lütfen :)

2 kelimeyi nereye çekmişsin be kardeşim sen.
Üstelik sandığın gibi bir niyetle yapılmış bir yorum da değildi.
Smiley kullanamamışım,gerçi kullansaydım daha feci yorumuna sebep olabilirdi.
Post kasmak istesem 2,5 yılda(900 civarı günde) sadece 575 yorum yapmış olmazdım herhalde.
Neyse..

Bana göre hastalık,benim de sahip olduğum bir hastalık ama benimki maddi imkanlardan dolayı daha ilk evresinde.

Not: PAM 532 veya benzeri bir saate sahip olmak isteyen biriyim,belki daha iyi anlarsın beni. :)

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bana zorla resim koydurtacaksınız şimdi !!!! :S :D

Son_Mohikan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Saatleri bende severim fakat, bir tane saatim olduktan sonra pek ikincisini almam...
Ha, adam gibi kaliteli bir saat alırım ondan sonra onu yıllarca kullanmaya çalışırım..
Bilmiyorum bana biraz garip bir koleksiyon gibi geldi...
Hepsi orjinalse birazda pahalı diyelim...

dragonus

Asistan
Reaksiyon puanı
0
2 kelimeyi nereye çekmişsin be kardeşim sen.
Üstelik sandığın gibi bir niyetle yapılmış bir yorum da değildi.
Smiley kullanamamışım,gerçi kullansaydım daha feci yorumuna sebep olabilirdi.
Post kasmak istesem 2,5 yılda(900 civarı günde) sadece 575 yorum yapmış olmazdım herhalde.
Neyse..

Bana göre hastalık,benim de sahip olduğum bir hastalık ama benimki maddi imkanlardan dolayı daha ilk evresinde.

Not: PAM 532 veya benzeri bir saate sahip olmak isteyen biriyim,belki daha iyi anlarsın beni. :)

:) Kusura Bakma İyi Anlamda Söylediysen :) Bi Gülücük Koysaydın Sonuna Daha İyi Olurduda Neyse :) Çoğu Kişi Saçma Saçma Yorumlar Yapınca Kötü Niyetle Bir Yorum Sandım Seninkinide Özür Dilerim Tekrar :( Gittikçe Büyütürsün Benimde Başladığımda 1 Saat'im Vardı :) İlk Saatlerim Ordaki Beyaz Ve Siyah Olan Lacoste Saatleriydi Sonra Bi Kaptırdım Kendimi Daha Alıyorum :D

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Saatleri bende severim fakat, bir tane saatim olduktan sonra pek ikincisini almam...
Ha, adam gibi kaliteli bir saat alırım ondan sonra onu yıllarca kullanmaya çalışırım..
Bilmiyorum bana biraz garip bir koleksiyon gibi geldi...
Hepsi orjinalse birazda pahalı diyelim...
3-4 Tanesi Orjinal Değil Malesef :/ Orjinallerini Bulamadım . Ferrari Saatini Buldum Ama Ciddi Bir Fiyatı Vardı Ona Vericeğime Daha Çok Sevdiğim Saatleri Alırım Dedim Çıktım Bi Aşka Gelsem Alırdım Belki :)) Zaten 1 Hafta Sonra Gittiğimde Saat Satılmıştı :D Pişman Değilim Almadığım İçin ...Hemde Çok Sevmiyodum Rengi Hoşuma Gidiyordu Sadece Ondan Almadım Belki Gerçekten Çok Sevsem Alırdım :)

köroglu

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Senin bu iş sonunda bi saatçi dükkanı açmaya, yada bi saatçinin yanında çalışmaya kadar gider sanırım.:biggrin:
Her ne kadar cep telefonları çıktıktan sonra popülaritesini yitirmiş olsa da genede saatin yeri başka bence.

Bu saati bulana kadar da baya bi uğraşmıştım.

KlpRnS

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Sen hangi bölüm okumaktasın? Sadece merak ettiğim için soruyorum yanlış anlama :)

[MENTION=283491]dragonus[/MENTION] Sana saatlerinde mutluluklar dilerim :) Beni nikahınıza çapırmayı unutma :)

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Sen hangi bölüm okumaktasın? Sadece merak ettiğim için soruyorum yanlış anlama :)

[MENTION=283491]dragonus[/MENTION] Sana saatlerinde mutluluklar dilerim :) Beni nikahınıza çapırmayı unutma :)

Fen okuyorum.

Black Wolf

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Merhaba Arkadaşlar ,

Note 2 Telefonum İle Çektiğim Saatlerim
Bu Fotoğraflar Çoook Hoşuma Gidiyor :) Sizlede Paylaşmak İstedim ...
Saatlerin Hepsi Bana Aittir , Note 2 Telefon'u İle Çekilmiştir ...
1-2 Ay Öncesinde Çekmiş Olduğum Bir Fotoğraf Şimdi Daha Fazla Saatim Var Ama Çekmedim Onları Bi Ara Gene Böyle Çekip Güzellerini Seçip Sizinle Paylaşıcam ...
NOT : Şuan 21+ Saatim Var:tt1: :mrgreen: %90'ı Orjinal :lol:

tc43p.jpg

Armani güzelmiş. Modeli ne?