S9 ve G7 Bir Buçuk Yıllık Deneyimimin Paylaşımı(Tavsiyeler)[[[Dev Rehber]]]

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

@Administraktör hocam iki ley sormak istiyorum size

1: G7'ye geçtiğinizde S9'da batarya problemi var mıydı yoksa neden geçtiniz?

2: G7'ye geçtiğiniz için pişman mısınız yoksa memnun musunuz?

Yanıtlarsanız sevinirim.
1) Açıkcası G7 de çalışma koşullarım sebebi ile hiç bataryayı baştan sona bitiremedim ancak G7 s9 dan daha uzun gidiyor gibime geldi.

2)G7 ye geçtiğim için pişman olduğum çok şey oldu ancak iyiki geçmişim diyeceğim daha fazla şey oldu. Rehberde bunlardan bahsettim. Bu iki telefon arasında kaldığınızda beklentileriniz çok önemli.
 
G7 ve S9"a pil tasarruf modundan bakacak olursak sence hangi tasarruf modu işini daha iyi yapıyor?
Eğer ultra pil tasarufundan bahsediyorsak kesinlikle s9. Amoled ekran siyah tema ile birleşince çok ciddi bir pil süresi ortaya çıkıyor. G7 dede siyah tema var ancak ips ekranla hiçbir faydası olmuyor. Sanırım kullanıcı neden samsungda var lg de yok demesin diye koymuşlar.

Eğer normal pil tasarufundan bahsediyorsak bu konuda her ikiside aynı gibi.
 
ben de g7 almadığıma pişmanım lg g5ten s9 plusa geçtim. exynosun anında throttla girip performansının lg g5 seviyesine inmesini geçtim google caller kullanıyorum samsungun callerı bozuk, başı farklı gerisi aynı olan numaraları birleştiriyor ve engelleyemiyorsun yanlış kişiyi arayıp duruyorsun. Rezalet bişey.
 

Ogi_2019

Üyecik
3200TL bandında iken daha normaldi ancak 3800 gerçekten fazla. Yinede önceliği ses kamera performans ve incelik olanlar tercih edebilir.
İyi günler. 3000 civarı telefon bakıyorum lg g7 aklıma yatmıştı. Yeni çok fazla modelin çıkması ve forumdaki öneriler doğrultusunda rm8 Pro ya da bakacağım. Önceliğim kamera fotoğraf çekmesi, loş ışıkta fotoğrafın iyi olması Vs. Bu durumda 3400 e lg g7 almak mantıklı mıdır? Neticede 1.5 yıl önce çıkmış bir telefon. Siz kamerasını nasıl tarif edebilirsiniz? Bazı videolarda s9 la karşılaştırma yapmışlar. S9 bir tık önde gibi ama fiyatı çok daha yüksek?
 

Son mesajlar

Üst