S9 plus mı yoksa başka bir cihaz mı?

Bu konuyu okuyanlar

RobertoSoldado

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Merhaba arkadaşlar ben neredeyse 3 senedir iPhone 6S kullanıyorum bataryasının bir günü asla çıkarmaması ve kamerasının istediğim gibi fotoğraflar çekmemesinden dolayı yeni bir cihaz almak istiyorum. 4500 liraya kadar bütçem var neredeyse hiç oyun oynamam eğer oynarsam bile en kötü telefonda bile açılabilecek oyunları oynarım öyle yüksek grafik ayarı gerektirecek oyunlar oynamam. Telefondan beklediğim bataryasının bir günü rahatlıkla çıkarması ve kamerasının güzel olması aslında iOS’e çok alıştım tekrar bir iPhone almak istiyorum ve android bir cihaza geçersem alışamam diye korkuyorum ama bütçeme uygun en yeni iPhone 7 plus o da artık eskidi o yüzden aklımda s9 plus var ne dersiniz s9 plus mı alayım yoksa o fiyata Türkiye garantili başka bir cihaz mı alayım?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Batarya çok önemliyse mate 10 pro al geç ama bataryası hariç s9 plusın yanına yaklaşamaz onuda söyleyim

RobertoSoldado

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Batarya çok önemliyse mate 10 pro al geç ama bataryası hariç s9 plusın yanına yaklaşamaz onuda söyleyim
Öneriniz için çok teşekkür ederim ama Mate 10 Pro’nun tasarımını beğenmiyorum o yüzden onu almak istemiyorum. S9 Plus’da amoled yanığı ve şarj ederken telefon ıslaklık uyarısı veriyor diye bir şey duydum böyle bir şey var mı?

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Öneriniz için çok teşekkür ederim ama Mate 10 Pro’nun tasarımını beğenmiyorum o yüzden onu almak istemiyorum. S9 Plus’da amoled yanığı ve şarj ederken telefon ıslaklık uyarısı veriyor diye bir şey duydum böyle bir şey var mı?
Amoled yanığı s9 plusa has bişey değil amoled ekranlı her telefonda görülme riski var yapman gereken yüksek parlaklıkta uzun süre aynı yere bakmamak

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
İphone 8plus almaya çalışırsanız daha iyi olur onun dışında 7plus'ta güzel cihaz

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
4500 liraya S9+ bulabiliyorsan yağ ile kaymak olur be yeğenim, ondan dahi iyisi bulamazsın zaten.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,089
Merhaba arkadaşlar ben neredeyse 3 senedir iPhone 6S kullanıyorum bataryasının bir günü asla çıkarmaması ve kamerasının istediğim gibi fotoğraflar çekmemesinden dolayı yeni bir cihaz almak istiyorum. 4500 liraya kadar bütçem var neredeyse hiç oyun oynamam eğer oynarsam bile en kötü telefonda bile açılabilecek oyunları oynarım öyle yüksek grafik ayarı gerektirecek oyunlar oynamam. Telefondan beklediğim bataryasının bir günü rahatlıkla çıkarması ve kamerasının güzel olması aslında iOS’e çok alıştım tekrar bir iPhone almak istiyorum ve android bir cihaza geçersem alışamam diye korkuyorum ama bütçeme uygun en yeni iPhone 7 plus o da artık eskidi o yüzden aklımda s9 plus var ne dersiniz s9 plus mı alayım yoksa o fiyata Türkiye garantili başka bir cihaz mı alayım?

Samsung Galaxy S9+ almanızı tavsiye ederim, oldukça güzel bir cihaz bende şuan S9+ kullanıyorum bir günü rahatlıkla çıkarıyor, Çok Memnunum.

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
S9 plus öneririm. Batarya eğer çok önemliyse mate 10 pro daha iyi . İki cihazdan hangisini alırsanız alın memnun kalırsınız.

Reaksiyon puanı
5,172
Bu devirde amoled yanığından şikayet eden kaç semsangçı gördün... Eğer kapalı kutu alırsan amoled yanığı ile karşılaşma oranın gerçekten düşük.