S8 plus'ımı takas etmek istiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Atakanozkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler. 24 Ağustos tarihinde 24 ay samsung türkiye garantili s8 plus satın aldım ve 2 aydır sorunsuz kullanıyorum gayet de memnunum ancak macbook pro almamla beraber iphone kullanmaya başlamam gerektiğini fark ettim. (Apple ekosistemi falan bilirsiniz işte)
Sonra düşündüm nasıl yapabilirim falan aklıma direk forum geldi.
Benim telefon + 2 spigen kılıf + 2 şeffaf kılıf'ımı sıfır iphone 7 128 gb veya iphone 7 plus 32 gb ile takas edebilirim. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum hayırlı forumlar.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Moralini bozmak gibi olmasın kardeş ama o belirttiğin telefonlarla takasa girmezler kolay kolay.anca kayıtsız sorunlu cihaz kakalamak amacı güden birisi çıkarsa çıkar.o da forumdan çıkmaz.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese iyi günler. 24 Ağustos tarihinde 24 ay samsung türkiye garantili s8 plus satın aldım ve 2 aydır sorunsuz kullanıyorum gayet de memnunum ancak macbook pro almamla beraber iphone kullanmaya başlamam gerektiğini fark ettim. (Apple ekosistemi falan bilirsiniz işte)
Sonra düşündüm nasıl yapabilirim falan aklıma direk forum geldi.
Benim telefon + 2 spigen kılıf + 2 şeffaf kılıf'ımı sıfır iphone 7 128 gb veya iphone 7 plus 32 gb ile takas edebilirim. Görüş ve önerilerinizi bekliyorum hayırlı forumlar.
Valla bende i7 plus 32 gb var nerde oturuyorsun sen takas etmeyi düşünebilirim