S8 Plus Fiyatı Ne Kadar Süre Böyle Kalır?

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
64
Selamlar arkadaşlar. Uzun uğraşlar sonucunda ailemi 3500 Tl ye kadar bir telefon almaya ikna edebildim. S 7 Edge düşünüyordum ki S 8 Plus Hepsiburada da 3500 TL olmuş.

Samsung Galaxy S8 Plus (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı

Bu cihazı almayı gerçekten çok hedefliyorum ama cihaz bir süredir indirimdeymiş. Dün farkettim ve dün günün fırsatı yazıyordu. Kaçırdık diye üzülürken bugün de günün fırsatı yazıyor. Telefonu 2 hafta sonra alacağım ama fiyatı ne kadar süre böyle kalır bilmiyorum. Sizlere bunu sormak istiyorum. Bu cihaz 2 hafta daha bu fiyatta kalırmı ? Şimdiden teşekkür ederim.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Selamlar arkadaşlar. Uzun uğraşlar sonucunda ailemi 3500 Tl ye kadar bir telefon almaya ikna edebildim. S 7 Edge düşünüyordum ki S 8 Plus Hepsiburada da 3500 TL olmuş.

Samsung Galaxy S8 Plus (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı

Bu cihazı almayı gerçekten çok hedefliyorum ama cihaz bir süredir indirimdeymiş. Dün farkettim ve dün günün fırsatı yazıyordu. Kaçırdık diye üzülürken bugün de günün fırsatı yazıyor. Telefonu 2 hafta sonra alacağım ama fiyatı ne kadar süre böyle kalır bilmiyorum. Sizlere bunu sormak istiyorum. Bu cihaz 2 hafta daha bu fiyatta kalırmı ? Şimdiden teşekkür ederim.
İmkanın varsa çok iyi Fuat bence hiç kaçırma vallahi en iyi senaryo note 8 çıkınca 5000 tl ile piyasaya girerse s8+ 4000 tl falan olur sanırım ama yine bu tahminim bilemem tabi ki de artar çıkar ama 4000 tl civarı olur diye tahmin ediyorum 3500 den aşağı inmesi zor ihtimal zaten en azından bu yıl için

Reaksiyon puanı
64

Umarım kalır. ' gündür takip ediyorum hala günün fırsatı diyor. Ucu ucuna kaçırmakta istemiyorum ancak Şuan alma ihtimalim yok. Umarım dediğin gibi olur. Peki eminmisin?
--- Gönderi Güncellendi ---
İmkanın varsa çok iyi Fuat bence hiç kaçırma vallahi en iyi senaryo note 8 çıkınca 5000 tl ile piyasaya girerse s8+ 4000 tl falan olur sanırım ama yine bu tahminim bilemem tabi ki de artar çıkar ama 4000 tl civarı olur diye tahmin ediyorum 3500 den aşağı inmesi zor ihtimal zaten en azından bu yıl için
Şuan almak gibi bir durumum yok. Tam 2 hafta sonra sonra alacağım. Bu fiyatta ne kadar süre kalacağı beni mahvediyor.

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Umarım kalır. ' gündür takip ediyorum hala günün fırsatı diyor. Ucu ucuna kaçırmakta istemiyorum ancak Şuan alma ihtimalim yok. Umarım dediğin gibi olur. Peki eminmisin?
--- Gönderi Güncellendi ---

Şuan almak gibi bir durumum yok. Tam 2 hafta sonra sonra alacağım. Bu fiyatta ne kadar süre kalacağı beni mahvediyor.
Sorun yapma güzel kardeşim sürekli hp gibi siteleri takip et mutlaka note 8 çıkınca kampanya yaparlar üç aşağı beş yukarı bulursun inşallah

Reaksiyon puanı
64
Arkadaşlar telefonu hepsiburada üzerinden alacağım. İninal akart ile alsam bir sıkıntı olurmu? Parayı oraya attıktan sonra içinde kalmasın.

Reaksiyon puanı
125
kalırsa iyi olur. güzel cihaz. v30 falan gelsinde onlarada bakın.

daksit20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bana kalırsa dahada düşer samsung ıkıncı elı cok kalmaıyor

Siklon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Uzun bir süredir ''günün fırsatı'' adı altında fiyatı böyle. Değişme olacağını düşünmüyorum.

Reaksiyon puanı
64
Cihazın durumunu ve indirimin ciddiyetini babama anlattım. Bayram nedeniyle evde değiliz. Öncelikle Eve dönünce Vatan Bilgisayardan bu fiyatı göstererek fiyat düşüşü isteyeceğiz. Sizce düşüş yaparlar mı? en geç 5 gün sonra ( vatandan fiyat düşüşü olmaz ise) Hepsiburada' dan sipariş vermiş olurum. 5 gün içindede 32 ürünün tükeneceğini düşünmüyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Sorun yapma güzel kardeşim sürekli hp gibi siteleri takip et mutlaka note 8 çıkınca kampanya yaparlar üç aşağı beş yukarı bulursun inşallah

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Cihazın durumunu ve indirimin ciddiyetini babama anlattım. Bayram nedeniyle evde değiliz. Öncelikle Eve dönünce Vatan Bilgisayardan bu fiyatı göstererek fiyat düşüşü isteyeceğiz. Sizce düşüş yaparlar mı? en geç 5 gün sonra ( vatandan fiyat düşüşü olmaz ise) Hepsiburada' dan sipariş vermiş olurum. 5 gün içindede 32 ürünün tükeneceğini düşünmüyorum. Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Çok sanmıyorum ama yapıyorlar indirim mesela media markta ürün fiyatı okudunca indirim yapabilecek olduğu ürün çıkıyor yani aslında biz indiremezmisiniz bu fiyatı dediğimiz de eğer indirim yapabiliyorsa kasa indirimi adında gizli bir indirim oluyor bazen bunu söylüyorlar bazen ise müşteri israr etmezse söylemiyorlar çalışma prensibini bende anlamıyorum neden böyle.

Siklon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Vatanda öyle bir şey olacağını düşünmüyorum.

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Samsung telefonlarının fiyatı 3-5 ay içinde değer kaybetmesin diye, çıkışta 5000TL yapıp 1 ayda 3500TL'ye çekerek, 1 sene hatta daha uzun süre bu fiyatı korumayı hedefliyor.

Bizim halkımız da gidip kontrat ile 5500TL'ye 2 sene taksitle aldığı sürece, seneye 6000TL'ye çıkış yaparlar.

Müstahak kısaca.

S7 Edge bile hala 2700TL

alperbabacan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fiyat böyle kalır sıkıntı çıkmaz resmi satış fiyatıyla hepsiburada gibi sitelerde baya fiyat farkı var o yüzden hepsiburada gibi yerlerden almak daha mantıklı geliyor 4500 tl'lik telefona 3400-3500 tl civarı samsung türkiye garantili satın alabiliyorsun

Son mesajlar