S8 i kırılmaz camsız kullanmak?

Bu konuyu okuyanlar

Ömer said

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S8 kullanan arkadaşlara sorum olacaktı kırılmaz camsız kullanırken çizik vs oldumu oluştumu bu hastalık haline geldi bendee oluşucak aha çizilecek vs. biraz titizim çok fazla ince ayrıntı takıntım var sizler nasıl deneyimlediniz yorumlarınızı alabılırmıyım ?

muhammett99

Asistan
Reaksiyon puanı
17
S8 kullanan arkadaşlara sorum olacaktı kırılmaz camsız kullanırken çizik vs oldumu oluştumu bu hastalık haline geldi bendee oluşucak aha çizilecek vs. biraz titizim çok fazla ince ayrıntı takıntım var sizler nasıl deneyimlediniz yorumlarınızı alabılırmıyım ?
Bende sorun yok

McSwindler

Doçent
Reaksiyon puanı
97
Her cihazı dikkatli ve narin kullandığınız sürece aksesuara ihtiyacı yoktur.

atakanozer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ne kadar iyi kullansanız da zamanla kılcal çizikler oluşacaktır.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Ulan benim s8im olacak yanina spigen kilifi ile birlikte bir nokia c2 01 solerdim disari nokiayla icerde s8 le takilirdim yemezdi evin icinde bile s8le dolanmak anca yatakta oda elimden kayarsa yataga en kotu ihtimal haliya dussun diye

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Bu cesaret nerden gelıyor yiğidim

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Bu cesaret nerden gelıyor yiğidim
Ben de uygun ekran koruyucu bulamadim sordugum magazalarda Hamburgta .. denediklerim de case friendly degildi ... liquid sivi ekran koruyucu yaptim ama ne derece guvenli bilmiyorum :) mayis 9 dan bu yana bi sorun olmadi .. UAG kilif kullaniyorum sadece

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
1 2 ay ekran koruyucusuz dolaştım. Sol altta titiz davranmama rağmen sadece flaş tutulunca görülen bir kılcal çizik oluştu ~5mm uzunluğunda. Kenar veya arkada soyulma olmadı.