S8 Fiyatı

Bu konuyu okuyanlar

alperbabacan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar telefonum çok kasmaya ve sorunlar çıkarmaya başladığından beri yeni telefon almak istiyordum s8'i gördüm telefon hem donanım hem tasarım anlamında müthiş olduğundan s8 almak istiyorum ama fiyatının note 8 çıkınca düşeceğini tahmin ediyordum ama düşmedi fiyatı ne zaman dahada fazla düşer?

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Daha nereye kadar düşşün :D

Reaksiyon puanı
16,118
150$ maliyet sat 3.5K'ya sat 10-20 önce 600TL tel kazıkdı.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
S8 almayı düşünenler için fiyat gayet güzel bence çok iyi kampanya yapanlar var daha ne olsun ki

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Al gitsin düşeceği en fazla 200 TL filan düşerse tabi .

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Cok acele etme.birkac ay bekle.bu ay apple tanitim yapacak.apple yeni telefonlarina karsi sencede bir fiyat hamlesi gormezmiyiz sam da???

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,361
Şuan ithalatçı garantili 3200 tl civarında Normal TR garantili 4000 tl Note 8 çıkacağı zaman 3000tl ye düşer ithalatçı garantili versiyonu
--- Gönderi Güncellendi ---
Cok acele etme.birkac ay bekle.bu ay apple tanitim yapacak.apple yeni telefonlarina karsi sencede bir fiyat hamlesi gormezmiyiz sam da???

Bir telefona 5500 tl mi versin Sırf içinde İOS var diye

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Şuan ithalatçı garantili 3200 tl civarında Normal TR garantili 4000 tl Note 8 çıkacağı zaman 3000tl ye düşer ithalatçı garantili versiyonu

Tam anlamamissin kardesim dedigimi.apple yeni tel duyurunca sam refleks olarak biraz daha kirar fiyatini.ayrica istedigini alsin.parasi benim cebe girmiyor.

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33

S8 in mi tr garantili si 4000 bilmiyorsan cevap verme tr garantili s8 3100

Zaptoss02

Doçent
Reaksiyon puanı
102
Tr garantili suan 3200 tl ithalat daha düşüktür ama samsung ithalat alınmaz
İphone 8 veya X mi ne ....Sa çıkacak minumum 5000tl olacak ve abdallar üstüne atlayacak elma için. Android alıcak birine iphone yazmayın iphone abdal telefonu

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,361
S8 in mi tr garantili si 4000 bilmiyorsan cevap verme tr garantili s8 3100

Öylemi bune o zaman hatta Samsung Kendi sitesini sitesinde Ne yazıyor bakarmısın
Screenshot_2017-09-03-22-27-34.png

Tam anlamamissin kardesim dedigimi.apple yeni tel duyurunca sam refleks olarak biraz daha kirar fiyatini.ayrica istedigini alsin.parasi benim cebe girmiyor.

Alakası bile yok Satış konusunda çok satmazsa fiyatı düşer çok satarsa fiyatı sabit kalır Yeni Note 8 modeli satışa sunulacağı için S7 serisi ve s8 serileri 200 tl fiyat düşüşü yaşayabilir

teknikercnyt

Profesör
Reaksiyon puanı
250
Öylemi bune o zaman hatta Samsung Kendi sitesini sitesinde Ne yazıyor bakarmısınEkli dosyayı görüntüle 27190

Alakası bile yok Satış konusunda çok satmazsa fiyatı düşer çok satarsa fiyatı sabit kalır Yeni Note 8 modeli satışa sunulacağı için S7 serisi ve s8 serileri 200 tl fiyat düşüşü yaşayabilir

Bekleyelim o zaman 1-2 aya belli olur.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Öylemi bune o zaman hatta Samsung Kendi sitesini sitesinde Ne yazıyor bakarmısınEkli dosyayı görüntüle 27190

Hepsi buradada 3200'e satılan cihaz Samsung Türkiye garantili ithalatçı değil.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Evet sadece O site %30 indirim yapmış durumda kısa bir süreliğine :) onun dışında standart fiyatı 4000 tl
Kısa süreliğine değil. Daimi. Bir şekilde firmaların zararına da olsa fiyatını düşürüyormuş bu gibi siteler. Mesut çevik bir canlı yayınında nasıl indirdiklerini başka bir canlı yayında açıkladığını söylemişti. Ama o canlı yayını bulamadım. Hepsi burada bu cihazı 2-3 ay sonra da 3200'e satacak merak etme. Ve Samsung servisine götürdüğünde kimse sana bu hepsi buradadan alınmış garanti vermiyoruz diyemeyeceği için internetten hepsi buradadan almak daha mantıklı.

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Kısa süreliğine değil. Daimi. Bir şekilde firmaların zararına da olsa fiyatını düşürüyormuş bu gibi siteler. Mesut çevik bir canlı yayınında nasıl indirdiklerini başka bir canlı yayında açıkladığını söylemişti. Ama o canlı yayını bulamadım. Hepsi burada bu cihazı 2-3 ay sonra da 3200'e satacak merak etme. Ve Samsung servisine götürdüğünde kimse sana bu hepsi buradadan alınmış garanti vermiyoruz diyemeyeceği için internetten hepsi buradadan almak daha mantıklı.
Destek için tesekkürler :) :D

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,361

Çok satma stratejisi fiyatı düşürüyor eğer çok satarsa fiyat sabit kalacak satamazsa indirimi geri alacak zararı kendine olur bunu yapıyorlar çünkü pahalı telefonu kimse TR garantili o fiyata bulamayıncağından Kendi payını kaldırıp kar etmekten kazanmayı planlıyorlar

Curuk elma

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Çok satma stratejisi fiyatı düşürüyor eğer çok satarsa fiyat sabit kalacak satamazsa indirimi geri alacak zararı kendine olur bunu yapıyorlar çünkü pahalı telefonu kimse TR garantili o fiyata bulamayıncağından Kendi payını kaldırıp kar etmekten kazanmayı planlıyorlar
Kardeşim hala ne anlatiyorsun anlamıyorum söyluyoruz sana hepsiburada da 3200 de 3200 kalacak yükselmez ama düşer diye anlamiyorsun

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hepsi buradanın fiyatlarını tam 2 senedir takip ediyorum. Dolar ve Note 7 yüzünden Samsungun Note 5, S7 ve S7 Edge'sinin fiyatının yükselmesi dışında başka bir yükselme görmedim. Eminim az da satsa o fiyat yükselmeyecek.

Kardeşim hala ne anlatiyorsun anlamıyorum söyluyoruz sana hepsiburada da 3200 de 3200 kalacak yükselmez ama düşer diye anlamiyorsun
Hayal kurma. O cihaz daha düşmez. En az S9'a kadar o fiyatta sabit kalır.
1 ay önce 3200-3300 ken fiyat düşer mi diye sormuşlardı düşmez demiştim. Note 8 geldi ve cihaz beklenenin aksine düşmedi daha düşmesini beklemeyin.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,361
Hepsi buradanın fiyatlarını tam 2 senedir takip ediyorum. Dolar ve Note 7 yüzünden Samsungun Note 5, S7 ve S7 Edge'sinin fiyatının yükselmesi dışında başka bir yükselme görmedim. Eminim az da satsa o fiyat yükselmeyecek.

Hayal kurma. O cihaz daha düşmez. En az S9'a kadar o fiyatta sabit kalır.
1 ay önce 3200-3300 ken fiyat düşer mi diye sormuşlardı düşmez demiştim. Note 8 geldi ve cihaz beklenenin aksine düşmedi daha düşmesini beklemeyin.

Note 8 daha yeni yeni satışa sunuldu Hepsiburada dışında diğer sitelerde maksimum 200 tl düşüş yaşayabilir evet s9 çıkana kadar sabit kalacaktır Benim demek istediğim burda düşük fiyata çok satış tan kar elde ederek gelir elde etmek istiyor hepsiburada com sitesi özgüveni yüksek bir site olduğu için bunu başarıyor olabilecek en ucuz fiyata bu ürünü satıyor

CrussheN

Asistan
Reaksiyon puanı
91

Hocam oralar genelde cok fazla fiyata satiyor teknosasida ayni vatanida ayni samsungda ayni hep pahaliya satiyor hepsiburada tr garantili hepsinden ucuza satiyor alacak olsam hepsiburadadan alirim

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,361
Hocam oralar genelde cok fazla fiyata satiyor teknosasida ayni vatanida ayni samsungda ayni hep pahaliya satiyor hepsiburada tr garantili hepsinden ucuza satiyor alacak olsam hepsiburadadan alirim

İnternet sitesi olduğu için normal mağzalara göre çok satış yapıyor maalesef indirim yapamıyorlar