Bu konuyu okuyanlar

Burak08700

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir türlü güzel bir cam bulamadım.Şimdiye kadar 4 kere değiştirdim.Ya tutmuyor,ekran işlemiyor yada kapak uymuyor,ekranı attırıyor,kenarlardan ekran içine bir şeyler doluyor.Şuan bazı bölgeler işlemiyor.Spigen almayı düşündüm fakat o cam değil dediler.Bu doğru mu? Bide facebookta arkalı önlü renkli kaplma var onlar nasıl? Orjinal alıp rahat mı etmeliyim,iyi midir,değer mi? Önerileriniz ve görüşleriniz nelerdir?

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Birincisi sadece cam deyince insanlar yanlış anlayabilir ikincisi spigenin neden cam olmadığını söylersen sevinirim tam anlayamadım piyasadik kırılmaz camlardan daha kaliteli olduğunu düşünüyorum ben açıkçası

Burak08700

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birincisi sadece cam deyince insanlar yanlış anlayabilir ikincisi spigenin neden cam olmadığını söylersen sevinirim tam anlayamadım piyasadik kırılmaz camlardan daha kaliteli olduğunu düşünüyorum ben açıkçası
Telefon bayisinden biri söyledi anlamadım bende.Cam ekran koruyucu.Kullanıyor musunuz?

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Telefon bayisinden biri söyledi anlamadım bende.Cam ekran koruyucu.Kullanıyor musunuz?
Ekran koruyucu kullanıyorum ancak cam mevzuunu gerçekten anlamadım çünkü ekran koruyucuların hepsi plastik malzeme onu mu kastetti yoksa başka bir şey mi bilemem ancak s7 edge içinde aynı sorun mevcuddu ve spigen kullananlar sorunu çözmüştü diye hatırlıyorum ben bence o kadar markayı denemişsiniz birde bunu deneyin.

Burak08700

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran koruyucu kullanıyorum ancak cam mevzuunu gerçekten anlamadım çünkü ekran koruyucuların hepsi plastik malzeme onu mu kastetti yoksa başka bir şey mi bilemem ancak s7 edge içinde aynı sorun mevcuddu ve spigen kullananlar sorunu çözmüştü diye hatırlıyorum ben bence o kadar markayı denemişsiniz birde bunu deneyin.
Cam derken kırılmaz cam diye geçiyor ya ondan :) Malzeme plastik.Onun demek istediği jelatin gibi olması.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
S8 için 3d ekran koruyucu alın sorun hallolur

Burak08700

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya siz tam oturtup takmayı beceremiyorsunuz ya da aldığınız cam kaliteli veya tam olarak orjinal ve uyumlu değil
Ben takmıyorum telefoncular takıyor.
--- Gönderi Güncellendi ---
Birinizde çıkıp demiyorsunuz Buff ekran koruyucusu alsana diye.
Al kardeşim BUFF Samsung Galaxy S8 Darbe Emici Ekran Koruyucu Film ilacın burda senin.
Düşünce korur mu? Ve spigen mi tercih etmeliyim bunu mu? Ya da azcık daha para verip orjinalini mi almalıyım? Teşekkürler :)

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085

Burak08700

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birinizde çıkıp demiyorsunuz Buff ekran koruyucusu alsana diye.
Al kardeşim BUFF Samsung Galaxy S8 Darbe Emici Ekran Koruyucu Film ilacın burda senin.
Düşünce korur mu? Ve spigen mi tercih etmeliyim bunu mu? Ya da azcık daha para verip orjinalini mi almalıyım? Teşekkürler :)
Ahanda asıl ilacın Spigen Universal Glas Nano Liquid Sıvı (Seramik) Kaplama - Spigen
Sabah akşam 2 kere fıs fıs la geçer.
Youtube da videoları var gerçekten işe yarıyor.
--- Gönderi Güncellendi ---

Nasıl yani çakma mı alıyordun sen?
Samsung'un ürettiği dışında hiçbiri orjinal deģilki zaten

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085

Samsung'un ürettiği dışında hiçbiri orjinal deģilki zaten
Samsung kendi ekran koruyucu üretmiyor diye biliyorum.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Bak güzel kardeşim telefon alırken, hele ki bu telefon S8 gibi baştan aşağı cam bir telefon ise onu koruman lazım. Bir ekranının fiyatı ne kadar olduğu ortada.
Kaliteli bir spigen kılıf ve paraya kıyıp buff ekran al ki üzülme ileride. Şuan ortalama 160 170 tl çıkar cebinden. Ama cam kırlırsa sanırım 1500 1600 olur gibi :D

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Paraya kıyıp, telefonu saran bir Spigen kılıf ve ekran koruyucu almaya bak. ;) Telefon baştan aşağıya cam zaten...

İyi Forumlar...

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
34
ben butun telefonlarımda kırılmaz cam ve kılıf kullanıyorum gayetde memmunum

Ppesimistman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gittigidiyorda (#373399160) ilan numarali ürün. Problemsiz tak kullan

Son mesajlar